Jestem:-)

Witam Wszystkich po kilkudniowej przerwie!!:-))

Nie miałam przez ostatnie dni dostępu do sieci także wybaczcie moją ciszę

Żyję i mam się dobrze….i w nowej pracy, i w nowym miejscu. Ciągle jeszcze jestem na etapie organizowania wszystkiego ale już teraz mogę powiedzieć, że DAM RADĘ!!

Jeśli chodzi o sieć to cóż, nie potrafię powiedzieć, jaki powstał błąd, ale jakikolwiek by on nie był, to uniemożliwił konfigurację systemu. Doprawdy nie wiem czemu nie zostałam informatykiem. Co prawda dwa tygodnie temu żałowałam, że nie zostałam lekarzem, a jutro pewnie będę żałować, że nie skończyłam stomatologii!! 🙂

Mam tylko nadzieję, że do poniedziałku już wszystko będzie już ok……..bo stęskniłam się za Wami a poza tym najnormalniej w świecie przywykłam do tych naszych blogowych spotkań.

 

Miłego weekendu:-))

101 myśli w temacie “Jestem:-)

 1. A co ja Ci będę życzyć – spełnia się wszystko :))) Zmiany są super, mam takie głębokie przekonanie. Za Warszawą co prawda nie przepadam, jako miejscem, ale może dlatego, że niezbyt dobrze ją znam, poza tym to ludzie, nie miejsca decydują ostatecznie o samopoczuciu, a tych bez wątpienia sobie oswoisz i zaprzyjaźnisz, gdziekolwiek byś miała trafić. Jestem o to jakoś dziwnie spokojna 😉

  Polubienie

  1. Warszawa jest zwariowana, niebezpieczna i jeszcze można byłoby dorzucić parę prawd. Nie zmienia to jednak faktu, że własnie tu dane nam było wylądować:-) To ja nie mam zamiaru narzekać na miasto, które mnie przygarnęło….może na stałe:-)

   Polubienie

 2. KAFEJKO KOCHANA ,niech Ci się darzy na nowym miejscu i w nowej pracy. Niech Twoje marzenia spełniają się jedno po drugim i niech Ci każdy dzień przynosi odrobinę szczęścia. A po niedługim czasie będzie to cały bukiet szczęść. Petronela daje Ci swoją MOC ile jej zapragniesz.

  Polubienie

  1. Na pewno tak, ale uwierz mi, że jeśli miałabym być szczera przed samą sobą to teraz też nie jest łatwo. Tylko, że jeśli się powiedziało A…..itd itp:-)

   Polubienie

   1. Na pewno. Wszelka zmiana to stres wynikający głównie z niepewności, wahania, mnóstwa wątpliwości. Ale najważniejsze, to nie mieć do siebie pretensji. Decyzja podjęta i trzeba się zmagać z jej konsekwencjami. I niczego nie żałować – bo trzeba ją było podąć i jest przecież przemyślana.Najgorzej to usiąść i zastanawiać się „co by było, gdyby…” (kiedyś byłam w tym dobra – wiem, co mówię;-)) albo mieć pretensje do kogoś, że źle poradził, na przykład. To w niczym nie pomoże, wręcz przeciwnie – bardzo nam zaszkodzi.A decyzję i tak przecież podjęliśmy my…

    Polubienie

    1. W dodatku ja tak naprawdę nie miałam wyjścia. Mogę żałować decyzji sprzed lat, ale nie tej, bo ta decyzja to przynajmniej jakaś proba wyprostowania wszystkiego.

     Polubienie

  1. Ja niestety mam dostep do sieci tylko wieczorkiem, juz nie tak jak kiedyś, kiedy miałam nienormowany czas pracy, więc i przerwę mogłam sobie zrobić w każdej chwili. Na przykład przerwę na bloga:)Nie ma lekko.

   Polubienie

   1. Dobrze, że już jesteś… wlazłam wczoraj w nocy i ostatni wpis, jaki zobaczyłam był o tym, że powinnam umieć odejść od kompa o normalnej porze… to sobie poszłam ;o) Jestem dzisiaj i pozdrawiam.

    Polubienie

    1. A ja zmęczona po pracy. Nie tyle pracą, co chłonięciem wiedzy:-)I wracam o jakiejś nieludzkiej porze do domu!! Dawniej byłam już przed 17 po obiedzie. Co za życie!!;-))

     Polubienie

      1. No i ja się niestety tego obawiam. A w nowej rzeczywistości jeszcze nie zmusiłam się do ćwiczeń. Jeszcze mam taki poprzeprowadzkowy luzik. Ale już za parę dni, za dni parę….;-)

       Polubienie

 3. Miło Cię znów zobaczyc, najpiekniejsze są powroty, zwlaszcza jak ktoś na nas czeka z niecierpliwością. No patrz, nie było Cię zaledwie kilka dni, a tak wiele osób o Tobie myślalo i tęskniło. Tym razem dosiadam sie z wieczorową kawką, w bardziej optymistycznym nastroju.:)

  Polubienie

 4. Ehh te martwe rzeczy bywają czasami złośliwe. Fajnie, że już jesteś bo dziwnie jak zagląda się do zaprzyjaźnionej osoby na blog i cisza odpowiada…Powodzenia we wszystkich sprawach:))

  Polubienie

  1. Buniu, w Mekce wszystkich strudzonych wędrowców:-)) Życie tutaj co prawda podobne, może trochę przyspieszone ale to już nie zależy od miejsca zamieszkania tylko miejsca pracy.Stolyca.

   Polubienie

  1. A dzień dobry:-) Dzisiaj leniwie, spokojnie. Nawet na obiad zamawiamy pizzę:-) Raz na jakiś czas przecież odrobina takiego wyluzowania nie zaszkodzi prawda? A jak tam u Cię?:-)

   Polubienie

   1. U mnie też leniwie .Obiadek jednodaniowy .Za oknem trochę szaro ,ale ja lubię taką pogodę , jeśli mogę posiedzieć w domu i napić się ulubinej kawki ( od której jestem uzależniona ) .Na szczęście to mój jedyny nałóg 🙂 Powodzenia w stolicy 🙂

    Polubienie

    1. Wiesz, taki nałóg jest do przyjęcia (piszę tak bo sama jestem:-)))Jesli chodzi o stolicę, to cały czas jest to kwestia otwarta. Staram się oczywiście zadomowić, ale jeśli się nie uda……to mamy gdzie wracać:-)

     Polubienie

     1. Będzie dobrze 🙂 Poza tym , fajnie wciąż mieć miejsce , gdzie można wrócić.:) A co do nałogów -zapomniałam o jednym z którym walczę całe moje życie 🙂 To zamiłowanie do słodkości 🙂 Na razie moja figura jeszcze jako tako to znosi ,ale latka lecą i czasami coraz trudniej zapiąć się w ulubione dżinsy 🙂

      Polubienie

      1. Oj, skąd ja to znam:-) Mi się tak porobiło po dzieciach i niestety zostało. Uwielbiam słodkości ale najbardziej te czekoladowe….mniam:)

       Polubienie

          1. Dziękuję, ciągle jeszcze uczę się swoich obowiązków. Ale najbardziej nie lubie tego, kiedy nie mam nic do roboty, a dzisiaj już coś tam miałam więc było fajnie.A jak Tobie, jak ten wypad na basen?

           Polubienie

          2. Fajnie ,że dobrze Ci idzie w nowej pracy .Na pewno sobie poradzisz :)Basen , jak zwykle .Co tydzień jeździmy w ramach wf w szkole 🙂 Mój syn badzo te wyjazdy lubi , ja mniej , bo straszne zamieszanie z suszeniem dzieci:) Ale nie jest źle 🙂

           Polubienie

          3. Muszę znikać, bo syn dobija mi się do komputera 🙂 Miłego wieczoru i do następnego razu 🙂

           Polubienie

          4. Wpadłam jeszcze na chwilę.Tak ,jestem w trójce klasowej i Radzie Rodziców .Cała ja -daję się wkręcać ,a potem prawie wszystko załatwiam sama 🙂 Spokojnej nocy 🙂

           Polubienie

          5. Za to masz pewność, że wszystko jest porządnie załatwione:-)Dobranoc Jogoda, teraz odpoczywaj:-)albo nie, ale ja tam nie wnikam;-)))

           Polubienie

          6. Tu masz rację .Jak sama coś zrobię , to wiem ,że będzie dopięte na ostatni guzik 🙂 ( Ale ze mnie samochwała 🙂 A w nocy odpoczywam i śpię 🙂 Pozdrawiam , mrugając lewym okiem 🙂

           Polubienie

  1. Her, jakoś sie wszystko zaczyna układać. Za wcześnie tak naprawdę na słowa typu: „jestem szczęśliwa, że to zrobilismy”, bo to chyba będzie możliwe po podliczeniu zyskóiw i strat. Tęsknota za starym miejscem już jest. Ale co tam!! Wszystko wymaga czasu prawda?

   Polubienie

    1. Ja wiem, że to dodaje odwagi, już zresztą jest lepiej niż tydzień temu:-) Jestem dobrej myśli, w końcu stałam się jakiś czas temu optymistką, nie pozwolę się teraz z tego odrzeć:)))

     Polubienie

 5. taaaa… chciało by się być specjalistą w każdej dziedzinie, ale dajmy się wykazać innym ;). Nowa praca nowe wyzwanie, nowe porządki, nowi znajomi 😀 nowe możliwości, nowe nadzieje itd. życzę, aby te dobre chwile górowały w Twojej nowej sytuacji zawodowej :). No pis dalej… pisz… urzekasz nas swoją poezją, tak więc nie przestawaj :D.

  Polubienie

  1. Nooo, takie miłe słowa….dzięki:-)Mam nadzieje, że już od jutra zacznę znowu pisać więcej, że dostęp do sieci stanie się regularny. Jeśli jednak zniknę to znowu tylko na kilka dni:-)

   Polubienie

   1. Jakoś tak mnie wzięło dzisiaj na amatorszczyznę 😛 :”Weź dłuto do ręki, tak rzecze Wieszcz,Kuj tak, aby przeszył mnie dreszcz,Kuj… kuj bez opamiętania,W amoku, w pasji… bez rozeznania,I nie przestawaj, ani mi się waż !……zauważ ?……lekceważ ?……podważ !?…Weź dłuto do ręki,I wal, jakby świat miał się skończyć,Bij, aby wszechświat na chwilę zamarzł,Uderzaj… „

    Polubienie

   1. Na szczęście znalazł się Pan Mucha , który to wszystko Ci uświadomił 🙂 Trzymaj się tego , bo lepiej żyć w pełnej świadomości ( zwłaszcza swoich atutów ) .Ślę Ci radosne pozdrowienia 🙂

    Polubienie

  1. No widzisz Caffe, teraz możesz żałować, że nie zostałaś też call girl, ale przecież nie żałuje się rozlanego mleka.

   Polubienie

      1. nie wiem czemu ścisłowca na literaturę targa ale powiem to tak:”szatan mnie opętałdo drzwi mego skarbca załomotała ja naiwny otworzyłemmoją czystość krwią zmyłem…niewinność dałem za rozkoszepasje owinąłem w pończoszeale jednego się nauczyłemmocy tajemnych w posiadanie zdobyłemi od tego czasu próbuję…próbuję, choć się ich bojęlecz warto…”

       Polubienie

  1. Lemonko, ja nikogo nie wyrzucam jeśli przestrzega tutaj zasad kultury i nikogo nie obraża:-) Także kiedy tylko masz ochotę zapraszam. A do Ciebie też chętnie zajrzę:-)Pozdrawiam

   Polubienie

 6. Nie tak dawno pisałaś, że chciałabyś, potem, że chciałaby, ale boisz się, a teraz oświadczasz nam, że już osiągnęłaś to co chciałaś i dajesz radę. Tylko brać z Ciebie przykład dzielna dziewczyno !Pozdrawiam. :)))

  Polubienie

 7. Fajnie ,że jesteś 🙂 Zastanawiałm się , dlaczego się nie odzywasz .Powodzenia w nowej pracy ( nie wiem jaka była ta stara i jaka jest nowa ) ,ale życzę Ci sukcesów i spełnienia zawodowego 🙂 Miłego weekendu.

  Polubienie

  1. Witaj Jagoda:-) Ja też się cieszę, że mogę przez chwilę chociaż pooddychać blogowym powietrzem i pogadać z Wami. A moje prace….. to takie połączenie biurokracji z nauczaniem:-) W każdym razie trudno powiedzieć czego w jakim momencie jest więcej a czego mniej:-)To nie ma zresztą znaczenia, fajnie oczywiście, żebym tę pracę polubiła, bo niestety z tego co lubię najbardziej wyżyć się nie da:-))Pozdrawiam

   Polubienie

 8. Z czasem prostują się prawie wszystkie kręte ścieżki. Jeśli same to nie wychodzę ze zdumienia. Niech Ci się darzy w nowościach.

  Polubienie

 9. Witam. Trochę podczytuję cichaczem, więc tym razem odważę się skomentować, bo mam troszkę miejsca jeszcze tutaj 😉 Pozdrawiam serdecznie 🙂

  Polubienie

  1. Mayuri, nie czytaj cichaczem:-)) Pisz, pisz, pisz. Twój nick też jest mi znany. Zapraszam kiedy tylko masz ochotę do mnie zajrzeć:-)

   Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s