Zmiana planów

Plany są po to, żeby je zmieniać prawda? Mój się właśnie zmienia. Bo wszędzie dobrze, byle razemJ

.

42 myśli w temacie “Zmiana planów

 1. „… byle RAZEM”.Czy to znaczy, iż Twój pierwotny „plan” tej prawdy nie uwzlędniał? Czy Twój pierwotny „plan” polegał na „OSOBNO”? Co, może kto wpłynął na zweryfikowanie „planu”? Życzę spełnienia w 100%.

  Polubienie

  1. „Razem” bylo w planie od zawsze i nigdy się nie zmieniło. Natomiast z planami to jest tak czasem, że my sobie a one sobie. Życie trochę namieszało :))

   Polubienie

   1. Nie przejmuj się niepowodzeniami. Może to nie życie „miesza”? Może właśnie teraz warto. Może zbyt często zmieniasz plany? Może …

    Polubienie

    1. Chyba się nie przejmuję, czasem mi po prostu smutno. A co do planów….to nie zmieniam ich często:)) Tak naprawdę odważyłam się zrobić to drugi raz w życiu, mówię o takiej poważnej zmianie. Ta pierwsza okazała się fatalna w skutkach, dlatego obawiałam się tej drugiej. Rozumiesz teraz? Za to zdecydowanie więcej zrozumiałam, wiele się nauczyłam. Takie doświadczenia są ważne.

     Polubienie

     1. Nie chcesz powtórnie popełnić podobnego błędu. To dobrze, że nie zrezygnowałaś. Nie ma ideałów i nie będzie. Powodzenia i konsekwentnie trwaj w „… RAZEM”. To w życiu najważniejsze! Uważam, że warto.

      Polubienie

      1. Oczywiście, że nie chciałabym kiedyś tego wszystkiego żałować. Często nie wiadomo, czego tak naprawdę chcemy dopóki okoliczności nie otworzą nam oczu na najważniejsze:)Dziękuję za dobre słowa. Czytając Twoje komentarze pod poprzednim postem odniosłam mylne wrażenie co do intencji. Wybacz:) Pozdrawiam serdecznie

       Polubienie

  1. Dziękuję Maalutka:) Jestem typem, który czasem musi się wyciszyć, zaszyć w swojej samotni, ale tylko na chwilę, tylko po to by doładować akumulatory. Nie więcej:))

   Polubienie

 2. Powodzenia w takim razie życzę bo bez zmian w życiu robi sie nudno a jak już jest nudno to i żyć się odechciewa a życie przecież piękne jest 🙂 Pozdrawiam

  Polubienie

  1. Nuda jest straszna, zauważ, że samotność jest w ścisłym związku z nudą. Jedno otwiera drugie. I to w dowolnej kobiinacji, prawda? Bo i samotnośc może wywołać nudę i nuda, samotność. Na szczęście dla mnie, nie ma już nudy, choć w ostatnim czasie bywała. Zmiany czasem wywołują znudzenie, bo okazuje sie, że nie jest tak jak oczekiwaliśmy, że dokonaliśmy wyboru nie do końca trafnego, choć może nawet dobrego. To jest naprawdę trudne do określenia, domówienia, dookreslenia:) choć moja sytuacja wcale nie jest trudna:))

   Polubienie

  1. Sati mam tak mało czasu dla bloga, dla siebie, dla pisania (choć walczę o ten czas), że cieszę się mogąc mieć czas dla bliskich:))

   Polubienie

 3. Oooo czyżby szykował się powrót z Warszawy? Tak czy inaczej zgadzam sie z Tobą, wszędzie będzie dobrze, gdy ma się u boku bliską osobę.Pozdrawiam i powodzenia życzę 😉

  Polubienie

   1. Pyta mnie, czy może gadać o czym chce na własnym blogu – zgłupła niechybnie ze szczęścia;-)) Że też Bea tego nie widziała przed wyjazdem… idę jej donieść;-)

    Polubienie

      1. Ja nie wiem co Ona kompinuje , ale ja od razu wiedziałam że ta Warszawka to o do-ope potłuc , ale nieeeeee – zapędy wielkomiejskie … Jakby tu jej było żle …Ale nieeeee – te….jak im tam – TARASY….jakies tam …I Ibisz …Ibisz jest zrobiony i ufarbowany . Ze też Ty się dajesz tak nabrać człowieku to szok . Idę do się wkurzona , bo to przechodzi moje pojecie . I jeszcze mi defetyzm sieje na moim rodzonym brogu .

       Polubienie

       1. Bea, ale ja bardzo lubię Warszawę:) I ona mnie chyba trochę też. Ja nie narzekałam na miasto, tylko na różne braki, które mi doskwierały. Ale skoro są zmiany to są i już!!Dotarłaś już w te góry??

        Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s