Marudz&#281

Podobno dzisiejsze tranzyty nie sprzyjają. Niepokój emocjonalny utrudni kontakt z otoczeniem i załatwianie ważnych spraw. Powinnam się wyciszyć i opanować emocje.

Tylko ciekawe jak?                                                                       

W moim życiu szykują się znowu duże zmiany, których w dodatku nie brałam pod uwagę. To znaczy może brałam, ale dawno temu, nie dziś!

To tak jak z przeprowadzką do Warszawy, kiedyś chciałam jej bardzo. Wtedy, kiedy jeszcze lubiłam ryzykować, byłam szalona, podejmowałam wyzwania.

Potem przeprowadzka stała się faktem i uruchomiła lawinę niedobrych zdarzeń.

Dlatego dzisiaj zanim podejmę jakąś decyzję rozważam ją przez wiele dni, omawiam, rozkładam na czynniki pierwsze. A potem i tak okazuje się, że podjęłam błędną.

Tak więc nic dziwnego, że boję się (tu posłużę się językiem prawniczym, bo wyjątkowo dobrze pasuje), że podjęcie nowej decyzji wycofującej decyzję wcześniej obowiązującą i nakładającą na całą naszą rodzinę związane z nią prawa i obowiązki, okaże się rozczarowaniem.

W przypadku poprzedniej analogicznej, podjętej, szczególnego wybuchu radości nie było. Był jedynie gejzer niepokoju i rozregulowanych emocji. Było zadowolenie, że coś udowodniłam. Tyle.

 

Tak sobie marudzę, bo na nic mądrzejszego nie wystarcza mi już siły.

I chęci.

 

W dodatku czas wlecze się jak zaklęty….

13 myśli w temacie “Marudz&#281

 1. Ja jestem dumna z czytelnikow jakich sobie zaskarbilam przez krotkie 3 lata, to wartosciowi ludzie, tylko kto odda pieniadze za jacwisa sie pytam !!!

  Polubienie

 2. Dziewczyno Kochana, spokojnie. Wolno Ci. Marudzić. Mieć obiekcje. Obawy. Zmieniać i nie. A co do czasu – zawsze okazuje się, że jest go za mało na COŚ. Trzymam kciuki.

  Polubienie

  1. A ja nawet przestałam marudzić, uznałam że wszystko już zostało ustalone, że w związku z tym nie ma co myśleć, że trzeba działać. Tymczasem moje ustalenia sobie a inne ustalenia sobie. I się rypło……ewentualnie rypnęło:)))) Ale Ty mi napisz co u Ciebie? Idę sprawdzić, czy coś napisałaś.

   Polubienie

   1. Byłaś to wiesz, że nic nie napisałam, ale że ktoś mnie Jacwisem pogonił to wiesz z komentów i wiesz, że też nic nie rozumiem. Mam taki martwy pisaniowo okres. Wieszczę zmartwychwstanie, dobre świąteczne okoliczności powinny sprzyjać 😉

    Polubienie

    1. No właśnie widzę, że masz przestój, ale coś jednak wklejasz czasem. To dobrze, bo o ile na siłę nie ma sensu pisać, o tyle kasować zbyt impulsywnie też nie. A krzesełko odnowiłaś już? Powinnaś wkleić zdjęcie także po renowacji.

     Polubienie

  1. Kochana, to się trawi już kilka lat:))) I pomyśleć, że jak zaczynałam blogowanie, to jedynym moim problemem był nadmiar wolnego czasu:))

   Polubienie

  2. Kochana, to się trawi już kilka lat:))) I pomyśleć, że jak zaczynałam blogowanie, to jedynym moim problemem był nadmiar wolnego czasu:))

   Polubienie

 3. Trzymam kciuki, żeby wszystko się ułożyło. W końcu nie ma tego złego, co by na dobre nie wyszło :)Pozdrawiam

  Polubienie

  1. Ale jest też inne powiedzenie: wszystko dobre, co się dobrze kończy. Tylko nie ma mowy o tym, że na pewno skończy się dobrze:)

   Polubienie

 4. Trzymam kciuki, żeby wszystko się ułożyło. W końcu nie ma tego złego, co by na dobre nie wyszło :)Pozdrawiam

  Polubienie

 5. W takim razie trzymam kciuki, żeby wszystko si e dobrze skończyło 🙂 W końcu: nie ma tego złego, co by na dobre nie wyszło ;)Pozdrawiam

  Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s