Wiosna, wiosna, wiosna ach to ty!!

  

 

 

12 myśli w temacie “Wiosna, wiosna, wiosna ach to ty!!

  1. Ciepło jest, ale z tym pięknem to jeszcze musimy trochę poczekać. Dzisiaj mogłabym cytować inną piosenkę „autobusy zapłakane deszczem”:)

   Polubienie

 1. Ja muszę sprawdzić zawilce, bo fioletowy od przylaszczek las już wczoraj widziałam. Podobnie jak uprawiające s.e.k.s. bociany. I teraz nie wiem, bo widziane jako pierwsze w locie wróżą powodzenie, stojące – że powodzenie zatrzyma się, ale robiące jajko??;-) Mam nadzieję, że to jakby narodzenie się nowego życia, czyli przemiany jakoweś;-))

  Polubienie

  1. Na pewno chodzi o jakieś nowe coś, co dopiero powstaje. Ale jak Ci się udało ujrzeć bociany w takiej sytuacji?? Jest to jednak niecodzienne widowisko. Ja nigdy nie miałam szansy na takie szczęście (szczęście bo ustaliłyśmy, że jest jego przepowiednią, nie żebym była jakaś nie tego…..:-)A zdjęcie zrobiłam na… cmentarzu, w drugi dzień świąt. Było bardzo zimno, a on sobie po prostu kwitł, taki samotny.

   Polubienie

   1. No po prostu se stały i nie przejmowały się całym światem;-) Zwykle przyciągają wzrok na gniazdach, a ten dodatkowo machał skrzydłami, to i nie sposób nie zerknąć;-)

    Polubienie

    1. On się po prostu afiszował:) A z drugiej strony to musi być trudne machać skrzydłami i dokonywać aktu prokreacji, nie uważasz? Chyba, że on nie musi się skupiać, tylko samo mu tak wychodzi, zew natury.

     Polubienie

       1. Animuszu mu nie brakowało, ale równowagę i stałą pozycję w powietrzu zachować, to nie jest łatwa sprawa – myślę, bo nie próbowałam, gdyż nie mam czym, znaczy skrzydeł;-)

        Polubienie

        1. Hi hi dobrze, że zaznaczyłaś, że chodzi o skrzydła, bo moja droga, z moją wyobraźnią (wybujałą) zaczęłabym się zastanawaiać czegóż Ty nie masz, co powinnaś mieć:)

         Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s