W oczekiwaniu na finał

W zasadzie to czekam i nie czekam.  Jak większość Polaków kibicuję Hiszpanom, przy czym moje kibicowanie  ma jednak trochę rodzimego akcentu. Paru ich u siebie w domu gościłam, więc nic dziwnego, że akurat Hiszpania jest mi bliska. A nie czekam, bo niby jakie dla nas ma to znaczenie kto wygra?

Tydzień spędzony w Lublinie rozleniwił mnie. Zastanawiam się, jak wrócić teraz do codzienności. Wakacyjny luz, przeplatany co prawda różnymi problemami i problemikami, ale już zapomniałam, że może ich nie być.

Dzisiaj był niemal egipski skwar. Wybraliśmy się nad Zalew (kto nie zna Lublina ten nie wie, że mamy poza miastem sztuczny zbiornik, który w wolne pogodne dni ściąga rzesze plażowiczów), piasek parzył stopy niczym tamten, afrykański i powietrze jakby podobne.

W Warszawie burza, ciekawe czy do nas dotrze.

No i nic mi się nie chce.

To pewnie ta pogoda.

I znowu czekam.

Jutro będę wiedziała jedno, w sobotę drugie, a za tydzień trzecie. 

Moje życie to jedna wielka poczekalnia.

Czy ja już o tym kiedyś pisałam czy nie pisałam?

6 myśli w temacie “W oczekiwaniu na finał

 1. hehe…a wczesniej to się trzymalo kciuczek za Ronaldo….dopoki Cię nie poprosiłam zebyś moze pusciła ;00000

  Polubienie

 2. I jak z tą burzą? Dotarła czy nie dotarła?W Warszawie w niedzielę były dwie burze. Jedna po południu a druga w nocy. Jest z czego wybrać.A finał… Czekałem i się nie zawiodłem.Pozdrawiam

  Polubienie

  1. Lesli to witaj w gronie sympatyków Hiszpanii:) Burza była, jeszcze jaka! Krążyła nad Lublinem przez kilka godzin. Ale za to jak się przy niej cudnie spało (lub słuchało raczej).

   Polubienie

 3. Entre Flores fandanguillosY alegrias, nacioMi España – la tierra del amorSolo dios pudiera hacerTanta belleza,Y es imposibleQue puedan haber dos.Y todo el mundo sabe que es verdad,Y lloran cuandoTienen que marchar.Por eso se oye este refrán”Que Viva España”Y siempre la recordarán”Que Viva España”La gente canta con ardor”Que Viva España”La vida tiene otro Sabor,Y España es la MejorEs las tardes soleadas de corrida,La gente aclamaAl diestro con fervorY el saluda paseando a su cuadrilla,con esa graciaDe Hidalgo EspañolLa plaza por si sola vibra ya,y empieza nuestraFiesta NacionalPor eso se oye este refrán”Que Viva España”Y siempre la recordarán”Que Viva España”La gente canta con ardor”Que Viva España”La vida tiene otro SaborY España es la MejorLalalalalalala”Que Viva España”Lalalalalalala”Que Viva España”La gente canta con ardor”Que Viva España”La vida tiene otro SaborY España es lo MejorQue España es lo Mejor!

  Polubienie

  1. Jacek, komu Ty kibicowałeś to akurat nie miałam żadnych wątpliwości. O moich sympatiach hiszpańskich też wszyscy znajomi wiedzą, więc cóż, E viva Espana!!!Aż wstyd się przyznać, że to taka miłość ciągle jeszcze platoniczna, ale jeszcze tam pojadę, jeszcze kiedyś!:)http://andante.wrzuta.pl/audio/9mLFlQME6Jn/imca_marina_-_e_viva_espana

   Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s