W zasadzie bez komentarza

W zasadzie się z tym zgadzam. (Znalezione u koleżanki na fejsie).

13 myśli w temacie “W zasadzie bez komentarza

 1. Ad rem. Gdybyśmy wiedzieli dlaczego Tom powiedział tak a nie inaczej, w odpowiedzi na co i do kogo – nie byłoby sensu umieszczać zdjęcia w Demotywatorach 🙂 Tak naprawdę uważam, że w ogóle nie chodzi o Hanksa (ale odkrycie!!:)…..tylko o to, żeby każdy z nas, na podstawie własnej wyobraźni, sobie samemu (ale teraz także tu, na forum bloga) odpowiedział jakie ma w tej kwestii doświadczenia. Kiedyś pisałam notkę o tym, jak to ładnie nazwałeś „zaprzestaniu”. Czasem moja wina, czasem czyjaś, czasem zwykłe życie. Chyba najlepiej się czujemy, jeśli możemy zrzucić winę na życie, odległość, pracę. Gorzej, jeśli to tylko czas, a jeszcze bardziej źle – kiedy zupełnie nie wiemy dlaczego.
  A zdjęcie wstawiłam tylko dlatego, że nie miałam zielonego pojęcia o czym napisać kolejną notkę:) Blog się wypala……. chociaż to prawdopodobnie wina mojego laptopa, bo świntuch zepsuł się jakiś czas temu i długo trwał proces reklamacyjny (Wymówka, wymówka, wymówka…..)

  Polubienie

 2. Ja tam takich rzeczy nigdy nie mówię. Albo musiałbym to komuś opowiadać przez telefon, a tego nie lubię, albo buźka w buźkę, co byłoby bez sensu.

  A może to taki kobiecy zwrot grzecznościowy? Bo facet tęskniący za facetem brzmi co najmniej dwuznacznie. 😉

  Ma rację Nitager, po latach to bez litra nie razbieriosz! 🙂

  Polubienie

  1. Ja myślę, że skoro na zdjęciu jest aktor to pewnie jakiś jego tekst z tego filmu. W sumie mądry, ale rzeczywiście mężczyźni pewnych rzeczy nie mówią, mężczyźni działają. Jeśli więc tęsknią, raczej szukają kontaktu. I fakt, facet tęskniący za facetem, to trochę dwuznaczne 😉

   Polubienie

 3. Po prostu się boją – że nie będą wiedzieli jak z Tobą rozmawiać. Może zresztą kobiety mają inaczej, bo u Was mówienie jest jedną z podstawowych potrzeb życiowych. ale dwóch kumpli, jak się spotka po latach, to bez litra nie dadzą rady!

  Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s