Wczoraj:-)

To moje ręce i mój wazonik:)

A także fantastyczne spotkanie z okazji Dnia Kobiet. Bawiłyśmy się świetnie, i nie wiem dlaczego, ale im więcej wypitego alkoholu tym większa fantazja……..co zresztą widać, prawda?;-)

10 myśli w temacie “Wczoraj:-)

  1. No doooobra, wiem:) Zgotowała nam ten los właścicielka pracowni. Zdolna dziewczyna czego niestety nie mogę w tej kwestii powiedzieć o sobie. Wazonik wyglądał ślicznie tylko na początku, potem trochę stracił pion (i to nie było z powodu alkoholu):))) Trudno jest nadać mu właściwy kształt i wymodelować środek. Ale z drugiej strony przypomniały mi się czasy jak będąc małą dziewczynką bawiłam się takim błotkiem udając, że lepię ciasto czy inne cuda:))

   Polubienie

   1. Się bym tak potaplała, jak w „Duchu” albo… na zdjęciu;-) Ale to tak w ramach Dnia Kobiet tam poszłaś?

    Polubienie

    1. Tak, właśnie z okazji Dnia Kobiet. Ta właścicielka pracowni to moja przyjaciółka z lat licealnych. Ona wymyśliła, że zamiast płaszczyć tyłki gdzieś w knajpie możemy porobić coś innego. Dla mnie to było wyzwanie, i naprawdę fajnie się bawiłam:)
     Moje pierwsze skojarzenie, jak tylko zobaczyłam to koło, było takie jak Twoje, cudowny Patrick Swayze, Uwierz w ducha. Ach te kobiety, niepoprawne romantyczki:))

     Polubienie

         1. Radość jest chyba najważniejsza, bo bez niej cała reszta to porażka. I fakt, że milczenie nie męczy a rozmowa nie nudzi. To są rzeczy bezcenne chociaż rzadkie.

          Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s