Akcja „Blog promuje”

Poniżej cytat ze strony, a link do niej TU

„Wyniki akcji!

Łatwo nie było! Dostaliśmy setki zgłoszeń i nasi Mentorzy mieli mnóstwo pracy. Dokonali ostatecznego wyboru, który przedstawiamy poniżej. Serdecznie gratulujemy autorom wybranych blogów.

Co teraz? Każdy z mentorów skontaktuje się z wybranymi przez siebie blogerami/blogerem. Wspólnie dokonają wyboru tekstu, nad którym będą razem pracować. Gotowe teksty znajdą się na blogu akcji (blogplpromuje.blog.pl) i niedługo potem zostaną zaprezentowane na stronie głównej Onetu.

Arlena Witt
albonie.blog.pl
caffe1.blog.onet.pl                               
namoimpodworku.blog.pl

Redakcja Blog.pl
zyciowa-alternatywa.blog.pl
wdomachzbetonu.blog.pl
aphasia.blog.pl

Mikołaj Nowak
więcejluzu.com
trochewolniej.pl
wrzosy.blog.pl

Agnieszka Kaluga
magdanazimno.be

Więcej o mentorach przeczytasz tu.

Początkiem kwietnia opublikujemy pierwsze zwycięskie teksty. Śledźcie nas”

 

Fajnie prawda?:)) Bardzo dziękuję Onetowi i Arlenie!:))

A do Arleny warto zaglądać:

blog: wittamina.pl | Twitter: @wittamina | fotografia: www.arlena.org

24 myśli w temacie “Akcja „Blog promuje”

 1. Nic nie kumam, o co Ci chodzi, ale sądząc z Twojego entuzjazmu, stało się coś dobrego. Miło przeczytać taką wiadomość z rana, nawet jeśłi kompletnie niezrozumiała.

  Polubienie

  1. Nit, dobre, ale bardziej po prostu miłe. Onet zorganizował taką akcję promowania blogów, mój został wybrany i chodziło o to, żeby nagłośnić jakiś wybrany przez mentorkę tekst. Moją mentorką była Arlena Witt z bloga, wittamina.pl. Wczoraj tekst zawisł na głównej. To tak w skrócie:)

   Polubienie

 2. PS A propos polecania blogów na głównej stronie Onetu, w kokpicie jest opcja przy publikowaniu, żeby polecić notkę redakcji. Nie wiem czy to działa i czy w ogóle zdarza się publikacja w Onecie? Kiedyś Onet sam wyłapywał ciekawe blogi głównie z rankingu, nie wiem jak jest teraz.

  Polubienie

  1. Tak, jest taka opcja, ale pamiętam jak tuż po zmianie portalu z Onetu na WordPress nie zwróciłam uwagi na to, że mam tą opcję odhaczoną i zapisując, a potem aktualizując każdą jedną notkę nieświadomie polecałam Onetowi. Jeśli nanosiłam poprawki kilkanaście razy, to Onet kilkanaście razy otrzymywał ode mnie informację, że zgłaszam wpis. Szczerze mówiąc, dzisiaj też mi się to zdarza:) Mam nadzieję, że Onet mi to wybacza:-)

   Polubienie

  1. Krajanko, chodzi o promocję bloga poprzez wrzucenie jakiejś notki na głównej stronie. Ostatnio rzadko się na nią trafia, najczęściej są polecane blogi tematyczne, kucharskie. Tym bardziej się cieszę, że zostałam wyróżniona, bo najpierw mój blog został wybrany, jako blog, a dopiero potem notka, która ma się znaleźć na głównej.

   Polubienie

  1. No dobra. Może nie zakładka tylko część poświęcona blogom. Pod częścią, w której są reklamy polskich seriali…. chyba. Jestem poza domem teraz. Jak wrócę zrobię zrzut z ekranu i Ci wyślę:-)

   Polubienie

  1. Nie, to jest taka jednorazowa dla danego blogu akcja. Właśnie pojawił się mój tekst na głównej stronie Onetu. I tyle:) Ale dla mnie równie ważne jest to, że tekst, który się spodobał Arlenie nie musiał być drastycznie zmieniany, co oznacza, że nie piszę tak źle:))

   Polubienie

      1. Na głównej Onetu, zjeżdżasz w dół i masz poziomy pas blogów. Nie ma niestety napisu „Blog Caffe”, jest zdjęcie kobiety z długimi włosami. Onet czasem dodaje taki avatar, żeby pasował do notki:)

       Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s