Dysfunkcja systemu motywacyjnego

images (1)

Ja też…..

22 myśli w temacie “Dysfunkcja systemu motywacyjnego

  1. A jaki miałoby sens chwalić się w zaciszu własnej prywatności?:) Nikt by nie usłyszał. Poza tym, skoro Ty też masz dysfunkcję, potraktuj mój wpis jako terapię. Taka grupa wsparcia. Co Ty na to?

   Polubienie

   1. Ja po prostu nie jestem pewny czy jest to coś czym wypada się chwalić…. 😛 Ale ja już stary jestem, a teraz tak szybko wszystko się zmienia…. Inne czasy, inne obyczaje…
    Za grupę wsparcia serdecznie i szczerze dziękuję. Ktoś się dołączy czy pozostanie jednoosobowa? 🙂

    Polubienie

    1. Hm….jeśli to ma być grupa, to raczej nie może być jednoosobowa. Ale skoro uważasz, że nie można się chwalić dysfunkcją a ja się nią chwalę, to Ty możesz Tworzy jednoosobową grupę:)

     Polubienie

     1. Wiesz, gdybym miał rozdwojenie jaźni to mógłbym się podjąć stworzenia grupy jednoosobowej, ale…. no trudno, los poskąpił, nie dam rady.
      Nie wiem czy nie można. Może już można, może nawet należy. Zmieniają się czasy, normy, a niektórzy po prostu nie nadążają. Potraktuj to raczej jako upewnienie się. ☺

      Polubienie

      1. Czasy się zmieniają, dzisiaj trzeba się chwalić, bo podobno inaczej nikt nas nie zauważy:)) „Potraktuj to jako upewnienie się”…upewnienie w czym, czego?

       Polubienie

      2. No właśnie chodziło mi o to, że czasy się zmieniają, ja za tymi zmianami nie nadążam i upewniam się co aktualnie jest trendy.
       I choć uważam lenistwo za siłę napędową postępu technologicznego, to uważam również, że idiotyzm pozostaje idiotyzmem niezależnie od tego jak wiele osób popełnianiem owego idiotyzmu się chwali
       🙂

       Polubienie

       1. Uważam, że określenie idiotyzm jest za mocne. To raczej taka żartobliwa, … analogia… podobieństwo…. współodczuwanie, ocierające się o zwykłą, ludzką empatię. Czysty humanitaryzm!:-)

        Polubienie

       1. Sorry, ale jestem po ciężkich 8 godzinach pracy nad tłumaczeniem instrukcji, której nie rozumiem nawet po polsku, a co dopiero w lengłydżu.
        Więc co z tym idiotyzmem i uogólnianiem??

        Polubienie

  1. Oj wolnego to Ci zazdroszczę:) Co prawda za kilka dni ja też będę miała wolne, ale na załatwianie spraw, więc średnio skorzystam. A do Ciebie na pewno zajrzę:) Trafiłaś do mnie przy okazji czytania swojego bloga, więc to musi oznaczać, że ja kiedyś u Ciebie zostawiłam komentarz?

   Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s