Kręgi

Moje życie zatoczyło krąg. Tylko nie bardzo wiem, czy wtedy, kiedy z Warszawy wróciłam do Lublina, czy kiedy z Lublina wróciłam do Warszawy. Pewnie powinnam przyjąć jakiś punkt odniesienia, jakiś początek i koniec? A jeśli tak, to muszę przyznać, że o ile ani jedno ani drugie wydarzenie nie stało się niczego końcem, to z całą pewnością posiada jeden wspólny, niezaprzeczalnie banalny, początek.

Musiałam trochę zamieszać…. jak to ja 🙂

Wiele zmian za mną. Najważniejsza i najtrudniejsza zaszła we mnie i dzisiaj czasem sama siebie nie poznaję. Nie potrzebuję zanurzać magdalenki w filiżance herbaty, aby spojrzeć na własne życie z szerszej perspektywy. Poszukiwanie zaginionego czasu Caffe nie ma sensu. Bo Caffe już nie ma.

Btw…..kiedy zakładałam bloga, nazwa Caffe wydawał mi się fajna, w tamtym momencie była całkiem oryginalna. Dzisiaj blogów Caffe, Cafe, Latte, Cappuccino, Mokate, Expresso czy innych z tematem kawy w tle, jest zatrzęsienie. Chętnie uciekłabym w jakieś nic nieznaczące skojarzenie. Ale kto by mnie potem znalazł.

Ostatni rok był trudny, był słaby, był cholernie zaskakujący, ale dał mi taką siłę, jakiej jeszcze w sobie nie miałam. O jaką się nawet nie podejrzewałam. I z tą siłą wracam.

6 myśli w temacie “Kręgi

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s