W Ujazdowskim/ At Ujazdowski Park

 

Reklamy

30 myśli w temacie “W Ujazdowskim/ At Ujazdowski Park

  1. Leslie napisał że one tak się strojá w okresie godowym, a potem tracą kolorki. Niezły numer. Ja juz je kiedyś widziałam, robiłam zdjęcia, a kiedy za jakiś czas poszłam na spacer to ich nie było. A one pewnie były, tylko już wybarwione.

   Polubienie

  1. Joan, it is duck, but indeed it has really nice colours. And you know, I didn’t know that the name of this duck is „Mandarin”, but Leslie (commenting above) wrote it. I think that having a blog we can learn a lot!:)

   Polubione przez 1 osoba

  1. Leslie, dziękuję Ci, nawet nie wiedziałam, że to taka odmiana, a w Warszawie widuję je w każdym stawie czy jeziorku. Są ślicznie ubarwione. Mówisz, że potem tracą kolor? To takie ludzkie….przed ślubem to ho ho, każdy facet jest szarmancki i napuszony, taki Brad Pitt, a potem im przechodzi:))

   Polubienie

  1. Ha ha, detale są the best. Jak jest ładna pogoda, staram się zawsze przejść przez park, żeby zobaczyć jak jego mieszkańcy nigdzie się nie spieszą. Rozleniwione kaczki wygrzewają się na trawie, wiewiórki bawią się na konarach drzew. Powaga! Widziałam wiewiórkę, która wskakiwała na konar drzewa, ten zaczynał się pod jej ciężarem kołysać, huśtała się! Potem zeskakiwała i wskakiwała ponownie, żeby znowu rozhuśtać konar. Aż żałowałam, że tego nie nagrałam, ale nie chciałam jej spłoszyć. Zazdroszczę tym zwierzakom w lecie:))

   Polubienie

      1. May 29 – Veteran of Overseas Military Activities’ Day, Dzień Weterana Działań poza Granicami Państwa, coinciding with International Day of United Nations Peacekeepers, established in 2011 (this may coincide with Pentecost or Corpus Christi)

       I found this ❤

       Polubione przez 1 osoba

        1. Ha ha, I don’t!:-)
         But your comment caused that I checked the weather forecast. It should be beautiful until Saturday, only on Sunday we can expect of scattered rain and intermittent thunder showers.

         Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s