Scenka rodzajowa. Caffe u lekarza oraz Fifa World Cup / Short story. Caffe visitting a doctor and Fifa World Cup

af03621a407b9b19f4958040eb17

Pierwszy raz zdarzyło mi się na tej platformie, że przy przeglądaniu komentarzy zniknął cały wpis! No naprawdę! Komentarze i nagłówek – na szczęście zostały:))

Tak więc wszystko co poniżej, to próba odtworzenia treści, ale będzie to już raczej wersja light.

Wczoraj opisałam swoją wizytę u lekarza. Miałam na 18.30 przyszłam 1,5 h wcześniej i myślałam, że cały ten czas spędzę w poczekalni czytając książkę. Tymczasem w otwartych drzwiach czekał już na mnie lekarz. Gdy zdziwiona i zadowolona jednocześnie rzuciłam uwagę, że pewnie ktoś odwołał wizytę i oto udaje mi się dostać od razu, lekarz odpowiedział: „Raczej wszyscy odwołali”, i wytłumaczył, że na to popołudnie, akurat zupełnie przypadkiem, zapisani byli sami mężczyźni i wszyscy oni odwołali swoją wizytę.

I dodał znacząco: „Mecz Polska vs. Senegal” :-))

W tamtym momencie naprawdę kochałam FIFA World Cup!

W post scriptum dodałam, że teraz ci wszyscy faceci żałują, bo nasi przegrali a oni sami będą czekać na wizytę kolejne 3 miesiące.

Wyszło nawet krócej niż na początku:-)


The first time it happened on this platform, that the whole written post disappeared when reviewing the comments! Really! Comments and headline – thankfully are survived:))

So everything below is an attempt of reproducing the content, but it will be rather a light version.

Yesterday I described my visit to the doctor. I had at 6:30 p.m. but came 1.5 h earlier and thought that I would spend all this time in the waiting room, reading a book. Suprised I noticed that the doctor was waiting for me in the open door. I was surprised and satisfied at the same time and pointed out that someone probably canceled the visit and I am able to get right away. Doctor replied: „They all canceled.” He explained that for this afternoon, quite by chance, were registered only men and all of them canceled their visit.

He added significantly: „Poland vs. Senegal”

And yesterday, for a brief moment, I loved FIFA World Cup 🙂

In the post scriptum I added that now all these guys are sorry because ours lost and they will wait for the next three months.

This note is even shorter than at the beginning 🙂

37 myśli w temacie “Scenka rodzajowa. Caffe u lekarza oraz Fifa World Cup / Short story. Caffe visitting a doctor and Fifa World Cup

 1. Powinnas miec mozliwosc odzyskania tego wpisu, jesli wejdziesz na blogcaffe.wordpress.com/wp-admin ,tam sie zalogujesz jak normalnie (jesli poprosi), wejdziesz we wpisy, znajdziesz odpowiedni i po prawej masz „wersje”. Tam mozna wersje przegladac i przywrocic. Ja tak kiedys zrobilam, bo tez cos mi sie popsulo. Tam mozna np tez kasowac media i jest wiecej roznych ustawien bloga.

  Polubienie

  1. Z pozycji nowego kokpitu nie znalazłam takiej opcji, ale kiedy 2 raz mi zniknął wpis, poszukałam w starym kokpicie. I odzyskałąm:))) Ale dzięki za info!! Pozdrawiam

   Polubienie

    1. Myślę, że ten pech jest związany ze słabym łączek, z którego akurat wtedy korzystałam. Za pierwszym razem był krótki tekst więc go odtworzyłam, ale za drugim razem już mi się nie chciało. Tekst był dwujęzyczny, sformatowany, podlinkowany:) Dlatego za drugim razem już zaczęłam drążyć temat i znalazłam ten stary kokpit. Pamiętałam, że gdzieś te wersje poprzednich edycji były. I jest dokładnie tak jak napisałaś i w tym miejscu:-) Tak czy siak, dziękuję Ci!:)

     Polubione przez 1 osoba

 2. No cóż, mnie jakoś te wszystkie sportowe wygibasy młodzieńców nie poruszają. Nie jestem też przesadnie dumny z tego, że człowiek, który urodził się w granicach tego samego państwa co ja, ciska oszczepem najdalej w Europie, czy świecie. Mając wybór – wyczekany mecz, lub wyczekana wizyta u lekarza, wybrałbym lekarza. Bez zastanowienia. W poczekalni można poczytać, a to zdaje mi się przyjemniejszym zajęciem niż oglądanie transmisji meczu.

  Polubione przez 1 osoba

  1. No niestety nie poczytałam, ale stety nie czekałam na wizytę:)) Wróciłam na końcówkę meczu i jeszcze zdążyłam posłuchać jak beznadziejnie grali nasi. Szkoda. Za to mam z głowy przegląd. Lekarski:)

   Polubione przez 1 osoba

  1. Ja tak do końća za takim podziałem ról nie jestem. I czasem lubię sobie obejrzeć mecz. Ale zdecydowanie bardziej wolę siedzieć z nosem w ekranie a ten mecz niech tam sobie leci obok:))

   Polubienie

  1. Tak naprawdę to ja lubię jak nasi wygrywają. Bardzo!! Ale lubię się też trochę pośmiać z panów, którzy od kilkudziesięciu lat zasiadają przed telewizorami, pełni nadziej, dumni, wymalowani, trąbią wuwuzelami.
   A potem jest jak zwykle. Ostatnio rzeczywiśćie trochę lepiej, ale dla mnie za mało!:-)

   Polubienie

  1. Efi, were created in Poland REGULATIONS FOR WOMEN (from men of course) 😉
   (valid from June 14 to 15, 2018)
   1. Buddies at this time are The family.
   2. Meals you can serve before the match / during the break of the match/ after the match.
   3. 50% of the refrigerator is reserved for beer.
   4. No questions – „who are ours?”
   5. No questions – „why are you watching how ours do not play?”
   6. No question – „why can’t you watch the match at home?”
   7. No movement between the couch and TV.
   8. Unlimited trips to girlfriends and mommy.
   9. Yes, I love You.

   Polubione przez 2 ludzi

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s