Depilacja Caffe/ Depilation Caffe

To-mydlo-bezbolesnie-usuwa-wlosy-z-nog.-Ekspert-potwierdza-ta-depilacja-dzialaJak wiele współczesnych kobiet, tak i ja muszę czasem wydepilować nogi. No taka już uroda brunetki, i chociaż wolałabym, żeby akurat na nogach włosów nie było, to one tam są! Dziwna sprawa, bo problem pojawił się u mnie dopiero po urodzeniu dzieci, a dokładnie po urodzeniu syna, jakby fakt noszenia przez 9 miesięcy męskich genów sprawił, że część z nich została we mnie już na zawsze 🙂

W każdym razie, od tamtej pory przeszłam przez etap golenia nóg golarką, depilację woskiem, a także usuwanie ich depilatorem. Pierwszy sposób powoduje, że włosy odrastają mocniejsze, a dwa pozostałe są dosyć bolesne.

Na szczęście dwa miesiące temu depilator był łaskaw się zepsuć i w mojej kosmetyczce pojawił się nowy, cudowny, bezbolesny, bardzo estetycznie wykonany depilator laserowy. Nie będę zdradzać marki, bo to nie jest notka sponsorowana, ale Moje Drogie, ten depilator to bajka!!

Zabieg jest krótki, przyjemny, nic nie boli, a po kilku razach odrasta tych włosków naprawdę znacznie, znacznie mniej. Co najważniejsze dla mnie, to nie ma efektu wrastania w skórę tych odrastających włosków (bo jakieś tam się jednak pojawiają, cudów nie ma nawet jeśli reklamy mówią inaczej), a po depilacji nie ma efektu gęsiej skórki. Rewelacja!

Paniom bogato obdarzonym przez naturę włosem dopowiem, że są również nakładki przeznaczone na…. inne strefy:-). Pełna opcja.

Jedynym minusem (poza ceną) jest to, że depilator laserowy jest najskuteczniejszy przy usuwaniu ciemnego owłosienia, blondynki zdane są raczej na poprzednie, tradycyjne metody. Ale z drugiej strony, to blondynek depilacja chyba za bardzo nie dotyczy?

***

Like so many modern women, I must sometimes epilate my legs. Well, this is the special feature of brunettes beauty, and although I would prefer that there is no hair in this place, they are there! A strange thing, because the problem appeared after the birth of children, and exactly after the birth of a son, as if the fact of wearing male genes for 9 months made that some of them remained in me forever 🙂

In any case, since then I have gone through shaving legs, waxing and removing them using traditional epilator. The first way causes the hair to grow back stronger, and the other two are quite painful.

Fortunately, two months ago the epilator suddenly didn’t work and the wonderful, painless, very aesthetically made laser epilator appeared in my vanity case. I will not disclose the brand, because it is not sponsored note, but Moje Drogie, this epilator is a fairy tale !!

The treatment is short, pleasant, nothing hurts, and after a few times the hairs grow back really much, much less. What’s the most important for me, it does not have the effect of growing into the skin of these growing hairs (because some appear there, miracles doesn’t exists, even if somebody say otherwise), and after depilation has no goose-skin effect. Revelation!

For ladies richly endowed with nature, I will add that there are also overlays intended for …. other zones :-). Full option.

The only downside (except for the price) is that the laser depilator is the most effective at removing dark hair, the blondes should rather use the previous, traditional methods. But on the other hand, blondes usually don’t need any depilation, am I right?

 

52 myśli w temacie “Depilacja Caffe/ Depilation Caffe

 1. Zawsze miałam problem z owłosieniem, jako nastolatka używałam wosku bo nie było mnie stać na skuteczniejsze metody. Kiedyś na kinie kobiet pojawiła się firma DepilConcept i otrzymałam zaproszenie na pełnowartościowy zabieg fotodepilacji. efekty były widocznie po 2 tygodniach. wykupiłam sobie pakiet bezterminowy i zrobiłam cała serie zabiegów. teraz tylko chodzę raz do roku na zebiegi podtrzymujące rezultaty i jestem mega szczęśliwa bo mój koszmar zniknął!!!! polecam serdecznie DepilConcept bo naprawdę warto i nie boli jak laser

  Polubienie

  1. Ι had long hair and i could’t see my leg… as i try to move them with my hand covered with that spray i touched my eye brow………

   Xaxaxa!!!! No these year we have not mobile for fast photos….. so you lost the beauty …….

   Polubione przez 1 osoba

  1. Myślę, że wiele z nich nie wie nawet, że to można prawie całkowicie wyeliminować, albo choćby zapanować na problemem. Ja do niedawna w ogóle nie wiedziałam, że takie depilatory istnieją. Oczywiście widziałam w telewizji reklamę z udziałem Różdżki, ale wiesz jak to jest. Aktorzy dostają kasę za reklamę, a my potem nie wiemy czy rzecz jest rzeczywiście warta zakupu, czy przeważyła ta kasa:)) Pozdrawiam

   Polubienie

 2. Zainteresował mnie Twój wpis, bo moja wnuczka z racji, że natura obdarzyła ją nazbyt bujnym owłosieniem na rękach i nogach chodzi na specjalne zabiegi laserowego usuwania włosków z kończyn górnych i dolnych. Wiem, że zabiegi są bardzo bolesne, buli przy tym ciężką kasę, a rezultaty takie sobie. Zapytam ją, czy wie o tej golarce i czy była by zainteresowana, to wtedy ewentualnie poproszę Cię o bliższe namiary.

  Polubienie

  1. Margo, oczywiście, że wszystko Ci napiszę, bo ja jestem bardzo zadowolona, a uwierz mi, nie lubię tracić kasy na nietrafione produkty:))) Im ciemniejsze włosy tylko lepszy efekt, ale Eulalia jest blondynką a pisała, że jej też pomogło.

   Polubienie

 3. Powiem Ci, że z wiekiem włosy przestają rosnąć w pewnych miejscach i to jest plus dodatni, a jeśli rosną to i tak prawie ich nie widać, przynajmniej u mnie!

  Polubione przez 1 osoba

 4. I use tweezers to remove leg hair.This is very Asian style and it remove roots so future growth is prevented. Plus of course, a cream that once applied, causes all of it to wax off within 10 minutes haha

  Polubienie

    1. Bcbc, ja mam taki, z kilkoma nakładkami. https://www.google.pl/aclk?sa=l&ai=DChcSEwio9_XB5YTcAhXLlBgKHdsLBq4YABAGGgJsZQ&sig=AOD64_1ozen7rekkJLiw9e2QxuLhX_Myjg&ctype=5&q=&ved=0ahUKEwjxt_LB5YTcAhWPJSwKHV1zCQkQ9aACCDo&adurl=
     Ceny trzeba sprawdzać sobie w necie, bo rozpiętość jest bardzo duża, ale można trafić w miarę niedrogo.
     Pewnie istnieją też innych firm ale o tej samej technologii. W każdym razie jest to depilacja światłem, więc żeby dobrze zadziałało trzeba się stosować do instrukcji. Ale to nie jest problem, wszystko jest prosto opisane.

     Polubione przez 1 osoba

      1. Tego niestety nie wiem. Ale możesz zrobić sobie próbkę w salonie kosmetycznym i jeśli uznasz że jest ok, to wtedy kupić ten:)….jeśli rzeczywiście jest Ci to potrzebne:))

       Polubione przez 1 osoba

          1. No to pozostaje zrobienie sobie testu w gabinecie kosmetycznym. Z drugiej strony wiesz, a jak by Ci się kiedyś odmieniło i chciałbyś mieć ten zarost, a tu odrastałyby tylko takie kuśpytki, zamiast włosów?;-)

           Polubione przez 1 osoba

          2. No tak, takie nieodwracalne akcje trzeba raczej dokładnie przemyśleć. Teraz, skoro ten zarost i tak sam mi się pcha na pysk, to mogę sobie przynajmniej na nim poużywać i generować co jakiś czas eksperymenty wizualne.

           Polubione przez 1 osoba

 5. Jako ciemna blondynka długo whałam się z decyzją o laserze, bałam się, że nie zadziała. Zadziałał nie w 100%, bo te właski, które są bardziej blond niż mniej wciąż odrastają, jednak jest ich dużo, dużo mniej – drogie, trochę nawet bolesne, jednak do przeżycia a komfort życia +1000

  Polubione przez 1 osoba

  1. A jednak również dla blondynek! To super, bo ja wiem jak ja jestem zadowolona, dobrze, że Wy też możecie z tego dobra skorzystać. I wiesz, oczywiście, że koszt wysoki, ale cena w gabinecie kosmetycznym również bardzo wysoka. Mój depilator już się zwrócił:)

   Polubione przez 1 osoba

      1. O kurcze! To przecież koszt depilatora! A u mnie korzystam ja i córka, więc w sumie Twój koszt x 2. A efekt jest rewelacyjny, bo stosuję go już od 2 miesięcy.

       Polubienie

       1. niby tak, ale depilator jest oparty o technolgie led, a ja mialam zabiegi laserem – nie pamietam jak to sie nazywa

        Polubienie

        1. Masz rację, a to moje to IPL, czyli depilacja światłem, ale efekt powiem Ci przewyższył moje oczekiwania. Po 4 razie już nie muszę tak ściśle się trzymać harmonogramu. Nie wiem, czy ten konkretny model jest taki dobry, czy inne marki mają taką samą jakość. W każdym razie bajka:)

         Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s