Podryw na Nicolasa Cage’a/ Picking up as Nicolas Cage

Wczoraj na Facebooku wysłał mi zaproszenie do kontaktów…….Nicolas Cage!! Wow, co??? Jak mi nie wierzycie, to poniżej dowód!!

20180813_1035524801297974464645967

No dobra, powiem Wam, wygląda na trochę starszego, trochę grubszego, jest siwy, ma wąsy i imię napisał dla kamuflażu nieco inaczej…. no ale przecież nie będę się obrażać o takie różnicujące szczegóły! W końcu to Nicolas Cage, wolno mu!:))

Nie czepię się nawet tego, że cały profil to jedynie zdjęcia niebieskich róż z połyskującymi srebrnymi gwiazdeczkami w tle. Może lubi niebieski?

Ja się tylko zastanawiam, to miał być podryw, czy próba wyłudzenia informacji o mnie, gdybym jakimś cudem przyjęła zaproszenie? Zaproszenia z zamiarem zawarcia znajomości w tle najczęściej wyglądają nieco inaczej, takie też miewam od czasu do czasu. Wtedy profil posiada wpisane normalne imię, nazwisko i zdjęcie, które zwykle sugeruje, że gdzieś tam, po drugiej stronie ekranu siedzi mężczyzna gotowy na spotkanie. Że jest prawdziwy. I myślę, że taki prawdziwy przy odrobinie szczęścia trafi na jakąś samotną kobietę, która przyjmie zaproszenie i w zależności od elokwencji obojga, rozmowa się potoczy.

Ale podryw na Nicolasa Cage’a??? No błagam…..

***

Yesterday on Facebook, I was invited by ……. Nicolas Cage !! Wow, isn’t it??? If you don’t believe, the proof below !!

Ok, I admit, he looks a little bit older, a little bit fatter, he’s gray, has a mustache and he wrote his name in slightly different way … but I will not be offended by such differentiating details! In the end it’s Nicolas Cage, he’s allowed! :))

I will not even picking on the fact that the whole profile is decorated with blue roses with shimmering silver starlets in the background. Maybe he likes blue?

I’m just wondering, it was supposed to be a pick-up or an attempt to extort information about me if I will somehow accept the invitation? Invitations with the intention of making friendships in the background mostly look a bit different, I also have such invitations from time to time. Then the profile has a normal name, surname and photo, which usually suggests that somewhere on the other side of the screen is a man ready for a meeting. That looks like real. And I think than looking like real man, with a bit of luck, will find a lonely (or simply willing) woman who will accept the invitation and depending on the eloquence of both, the conversation will roll out.

But picking-up using Nicolas Cage? Well,no!

17 myśli w temacie “Podryw na Nicolasa Cage’a/ Picking up as Nicolas Cage

       1. No myślę, że chodzi o to że nazwisko znane powszechnie wzbudza zaufanie i może komu pochlebiać, że Cage chce się dopisać do znajomych. I to też sądzę jest niezależne od płci.

        Polubienie

        1. Ja wiem, czy o to chodzi? Czy ktoś w dzisiejszym świecie jeszcze wierzy choćby w to, że taki Cage sam prowadzi swój funpage? To chyba robią tylko początkujący aktorzy. Więc i pochlebstwo byłoby żadne, chyba że ktoś jest naprawdę bardzo bardzo naiwny.

         Polubione przez 1 osoba

          1. To jka z przekazywaniem pieniędzy nieznanemu wnuczkowi i przyjmowaniem zaproszeń na promocje samogotujących garnków. (0% ludności się nie da nabrać, a reszta owszem, a to już wystarczy by się opłacało…

           Polubione przez 1 osoba

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s