Sobotni relaks/ Saturday’s relax

W prezencie urodzinowym, dostałam od córki karnet do gabinetu kosmetycznego Déesse, na zabieg Bloomea i na manicure hybrydowy. Ponieważ ostatnio miałam dosyć intensywne weekendy, ciągle gdzieś jechaliśmy, ciągle mieliśmy jakieś inne plany, dopiero dzisiaj miałam okazję ten karnet zrealizować.

Och mówię Wam, jak ja lubię od czasu do czasu nic nie robić, tylko leżeć i pachnieć!! Sam zabieg przyjemny, mówi się, że gwarantuje kobietom efekt przeciwzmarszczkowy, nawilżający, wygładzający i korygujący przebarwienia. Moja córka powiedziała: „Mamo, będziesz 10 lat młodsza!”:)))) No to ja nie wiem, na ile po tym zabiegu wyglądam, skoro już wcześniej nie wyglądałam na swoje ,… no na tyle ile mam:-)

Przesympatyczna pani, tłumaczyła mi po kolei, co robi i dlaczego. Wyciąg z agawy jest składnikiem niezbędnym do tego, by przy pomocy urządzenia Bloomea doprowadzić do zjawiska tzw. wtórnej keratynizacji naskórka. Jak zwał tak zwał, ważne, że było przyjemnie i bezboleśnie, a po zabiegu skóra stała się bardziej miękka, nawilżona i jakaś taka rozświetlona.

wp-15480606470571244002361235298565.jpg

 

Kolejnym etapem była maseczka algowa, i to było cudowne 20 minut przy dyskretnym świetle i muzyce relaksacyjnej w tle. Nie zasnęłam tylko dlatego, że dzisiaj się naprawdę porządnie wyspałam.

Na koniec manicure hybrydowy, tym razem, wyjątkowo w czerwonym kolorze, którego na co dzień nie noszę, ale co tam, w końcu mamy karnawał!:-)

20190119_1859102418241032182790041.jpg


For my birthday present, I received from my daughter a voucher to the Déesse beauty salon, to undergo the Bloomea treatment and a hybrid manicure. Because recently I had quite intense weekends, we still rode somewhere, we still had some other plans, only today I had the opportunity to realize this voucher.

Oh, I’m telling you how I like to do nothing, just lying and relaxing from time to time !! The treatment was pleasant, it is said that it guarantees women an anti-wrinkle effect, moisturizing, smoothing and correcting blemishes. My daughter said: „Mom, you will be 10 years younger!” :)))) Well, I do not know how much younger after this treatment I look, because I have not looked for my age before 😉

Very nice beautician explained to me what she was doing and why. Agave extract is an essential element to bring, using the Bloomea device, something so-called as secondary keratinization of the epidermis. It doesn’t matter how it is called, the important is that it was pleasant and painless, and after the treatment the skin became softer, moisturized and some kind of brightened.

The next stage was the algae mask, and it was a wonderful 20 minutes with discreet light and relaxing music in the background. I did not fall asleep just because I done a heap of sleeping this night.

At the end I was given a hybrid manicure, this time, exceptionally in red, I do not like this color for every day, but we have a carnival! 🙂

20 myśli w temacie “Sobotni relaks/ Saturday’s relax

 1. I LOVE facials! I used to get them occasionally, but haven’t for a while. I’ll have to get one soon! I visit someone in a nursing home and whenever I ask if she would like a ‚facial’ – she always smiles and says ‚yes, can I have a facial now!’. They are soooo good…!! Thanks for sharing your special day Caffe!

  Polubione przez 1 osoba

  1. Thank you very much !! :)) I actually had a birthday a month ago, but somehow I did not write about it on the blog.
   I would like to look if not as 20 year old, but although 20 years younger ;-)) Lol!! Kisses and hugs!

   Polubione przez 1 osoba

 2. Raz w życiu, z czystej ciekawości obłożyłem się błotem borowinowym. Zawinęli mnie w folię i tak leżałem chyba z pół godziny. Po tym czasie myślałem, że umrę. Wszystko mnie swędziało. Zmyłem to błotko z siebie i okazało się, że mnie uczuliło. Wziąłem jakieś tabletki (chyba wapno) i żyję. Ale więcej nie powtórzyłem takiego eksperymentu.
  Pozdrawiam

  Polubienie

  1. A to prawda. Chociaż wiesz, kobiety lubią pachnieć i ładnie wyglądać same dla siebie, jednak…….jak już się same nasycą, lubią jak inni docenią starania 🙂

   Polubienie

  1. Thank you very much!! My birthday was in December, but…at Poland it is the time of preparing to Christmas Holiday, so that quite often my birthday is celebrated in January:)

   Polubienie

  1. Powiem Ci, że naprawdę bardzo odpoczęłam. Po tej sesji, kiedy już wróciłam do domu, nie musiałam nic robić. Bo wszystko było zrobione!!:)) To jest rewelacyjny mix!!:)

   Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s