Pełnia szczęścia/ Plenitude of happiness!

Mój pies najbardziej lubi, jak ja leżę na kanapie i oglądam film, a on leży na mnie i jednym okiem zerka, czy wszystko jest ok:-)

Wtedy jest w stanie się poderwać tylko na dźwięk otwieranej puszki z cukierkami. Psimi:-)

20190118_2309021124221602745177053.jpg


My dog likes the most, as I lie on the couch and watch a movie, and he lies on me and from time to time looks at me one eye only, checking if everything is ok 🙂

Then it is able to get to his feet only on the sound of opening the candy can. Candies for dogs of course 🙂

25 myśli w temacie “Pełnia szczęścia/ Plenitude of happiness!

 1. psiaki tak już mają, że chcą kontrolować sytuację i upewniają się co chwila, że wszystko gra… koty wydają się bardziej zdystansowane do otoczenia, choć nie można wykluczyć, że realizują to upewnianie się to prostu dyskretniej… z drugiej strony jednak koty lubią asystować ludziom podczas różnych aktywności… nasza kota ma tak na pewno, czasem obserwuje bacznie ludzkie poczynania, zdarza się jej nawet nawiązać dialog, tak jakby pragnęła wyjaśnień na temat tego, co widzi… za to fascynujący dla mnie jest widok jej uszu, które potrafią działać własnym życiem i niczym anteny łowią wszystkie dźwięki dookoła…
  p.jzns :)…

  Polubienie

  1. Chcą kontrolować sytuacje i czuwać nad bezpieczeństwem domu. Mój pies, w tej kwestii by się raczej nie sprawdził, ale on o tym nie wiem, a ja mu nie powiem:-)
   Co do uszu (kocie czy psie), chyba są oznaką że stworzenie słyszy,myśli, reaguje, i czuwa. Kiedy mój pies miesiąc temu zachorował właśnie na uszy i musieliśmy mu zapuszczać krople, okazało się, że te krople skutecznie go ogłuszyły. Prawdopodobnie zalegały na błonie bębenkowej i nic nie słyszał. To było takie smutne, że nawet bym się tego wcześniej nie spodziewała. Pies, który przestał reagować, przestał „strzyc” uszami, wygląda nieporadnie, traci pewność siebie, orientację. Na szczęście skończyło się zapuszczanie kropel i wszystko wróciło do normy.

   Polubienie

  1. Oj tak, to jest takie cudowne uczucie, że nie da się z niczym porównać. Rzeczywiście odstresowuje, rozczula i sprawia, że człowiek czuje się taki spokojny.

   Polubienie

  1. Wiesz, ja rozumiem to podejście. Nasz piesek ma już 13 lat skończone, jeszcze trochę pożyje, ale już mu bliżej niż dalej…. Czy wezmę następnego psa, może kota? Ale wiesz co? Człowiek może zejść w każdej chwili, a życie bez czworonoga to nie życie!!:)

   Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s