Krok drugi/ Second step

Ok, ankieta przetestowana, już wiem jak ją zrobić, wiem, że w darmowej wersji szablonu, możliwości są dosyć ograniczone. Chyba macie podgląd do wyników, ale i tak potem tu omówię moje wrażenia.

Teraz testuję Instagram 😉

Chcę umieć dobrze a nie tylko pstryknąć fotkę, więc nie śmiejcie się ze mnie. Poza tym, lubię wszystkie programy, które mogę obsługiwać telefonem (uczciwie przyznałam się kiedyś, że jestem taką komórkową gadżeciarą), Instagram się do tego zalicza.

Kto go lubi i używa?

A co!

To dobra zabawa na leniwy piątkowy wieczór.


Okay, I tested the questionnaire, I know how to do it, and also I know that in the free version of the template, the possibilities are quite limited. Everybody has a preview of the results, but I will discuss my opinion later.

Now I’m testing Instagram 😉

What?

I want do it in proper way, and not just snap a photos, so do not laugh at me. Besides, I like all apps, that I can handle with my phone (I honestly confessed that I love such mobile gadgets), Instagram is one of those.

Who like it and use it?

It’ could be fun for a lazy Friday evening.

12 myśli w temacie “Krok drugi/ Second step

  1. Ooo, prowadzisz też służbowego bloga? I ja się sprawdza coś takiego? Ja niedługo będę prowadzić służbowego fejsa, więc jestem ciekawa również z tego powodu.

   Polubienie

  1. Ja używam, ale bardziej jako widz. To znaczy obserwuję kilka osób, kilka bardzo lubię, bo mają poczucie humoru, często jeżdżą po świecie, więc dają mi taką wartość kinową:) Sama dopiero raczkuję na instagramie i wcale nie jest powiedziane, że się tu zadomowię.

   Polubienie

   1. w ankietach Blogspota faktycznie można było oddać głos kilka razy, wystarczyło wyjść ze strony, odczekać chwilę i znowu wejść… piszę „było”, bo sprawdzałem to jakieś dwa lata temu, może coś teraz usprawnili w systemie…
    p.jzns :)…

    Polubione przez 1 osoba

    1. Tu można było ustawić wielokrotne głosowanie, ale jaki to by miało sens. Ustawiła 1x z danego IP i teraz trochę myli to, że formularz przy drugim głosowaniu jest niby aktywny, ale tak naprawdę nie liczy drugi raz odanego głosu. Sprawdziłam to.

     Polubienie

  1. Ten formularz pokazuje, że niby jest aktywny ale drugi raz oddanego głosu nie liczy. Sprawdziłam. Tak też zresztą ustawiłam, żeby z jednego IP można było zagłosować tylko raz.

   Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s