Influencer Live Poznań

Nie sprawdziłam wczoraj poczty, a dostałam zaproszenie na Influencer LIVE Poznań! Zawsze jest o wiele więcej zgłoszeń niż miejsc, a ja nie jestem, aż tak „rozpoznawalną marką” (jeszcze!, ale się rozkręcam ;-), więc to naprawdę fajne!

Wśród prelegentów, sami młodzi i piękni, wśród organizatorów, sami młodzi i piękni!! [Znacie jakiegoś dobrego skutecznego chirurga plastycznego? Potrzebny od zaraz!;-)]

Ale się cieszę!! W dodatku nigdy wcześniej nie byłam w Poznaniu, a podobno jest piękny. Czy ktoś z Was jedzie? Jeśli tak, dajcie proszę znać.

ILP2019_uczestnik_05

Tytuł notki miał być:  „jestę influencerę”… ale ten żarcik jest już passe:-)


I did not check the mail yesterday and I got an invitation to Influencer LIVE Poznań! There are always many more applications than places, and I’m not such a „recognizable brand”. (yet, but I’m still getting started ;-), so it is really cool!!

Among the lecturers – all young and beautiful, among the organizers – young and beautiful. [Do you know any good effective plastic surgeon? Needed immediately;-)]
IM so happy!! Besides, I have never been to Poznan before, and it is said to be beautiful.
Is any of you also going? If so, please let me know.

The title of the note was supposed to be: „I am an influencerę” (I’m affraid that it is funny only in Polish 🙂 … but this joke is already passe 🙂

33 myśli w temacie “Influencer Live Poznań

  1. Bożesztymój! Ja też, ale bardziej w nadmiarze. W normalnym użyciu zniesę.
   Natomiast na influencera chyba nie ma dobrej polskiej nazwy. Niestety.

   Polubienie

  1. Nie, teraz już nie można się rejestrować.
   Ja się dowiedziałam o tym wydarzeniu, kiedy byłam na środzie blogowej i w zasadzie bez przekonania się rejestrowałam. A tu proszę:)

   Polubienie

  1. No to jest takie wydarzenie influencerskie, o którym sama dowiedziałam się niedawno. Coś jak kiedyś blogowe zloty w Łodzi. Zresztą See bloggers chyba nadal są, ale tam nie byłam. Jeszcze: -) No to przyjedz do Poznania w maju, ja już się umawiam na kawę z Spzd, a im nas więcej tym lepiej:)) Co prawda nie znam jeszcze programu tego wydarzenia, ale mam nadzieję, że jakiś czas wolny będzie:)

   Polubione przez 1 osoba

  1. Dziekuję Klarko, no a ja właśnie się wtedy jakoś nie mogłam wybrać, ani do Gdańska, ani do Łodzi. Potem żałowałam. Mam nadzieję, że teraz też będzie fajnie i że nie będę za bardzo zawyżać średniej wieku;-)))

   Polubienie

    1. No to mamy wstępnie datę ustaloną. Mam nadzieję, że niedługo będzie jakiś bardziej szczegółowy program, wtedy będę wiedzieć co i jak. Bo tam nawet jakaś gala ma być!!

     Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s