Ogłoszenie/ Advertisement

Uwaga uwaga!!

Dzisiaj jest mój dzień! W zasadzie wspólny, ale mój w tym względzie, że dzisiaj obchodzimy trzy różne święta i wszystkie dotyczą mnie osobiście, mogę je więc celebrować potrójnie! Fajerwerki!

 1. Dzień bez komputera – ok, notka jest, więc powiecie jaki to dzień bez komputera, ale moi Drodzy, napisałam ją jeszcze przed świętami i ustawiłam publikację na 3 maja. Także w tym momencie mnie tam po tej drugiej stronie ekranu (drugiej niż ta Wasza:) nie ma. Ha!! Taki ten WordPress sprytny!
 2. Dzień Chorych na Astmę i Alergię – astmy nie mam ale alergia jak cholera, więc świętuję! W dodatku jestem w stanie świętować wszystko, bo już mi na tyle odpuściło, że prawie nie kaszlę. Odpuściło pewnie na krótko, ale cieszę się chwilą:)
 3. Dzień Słońca – pisząc te słowa liczę na to, że ono będzie. Długoterminowe prognozy zapewniają, że ma być. Ale wiecie co, nawet jeśli go akurat nie ma, to trzeba podejść do tematu bardziej ontologicznie. To przecież byt, a skoro tak, to gdzieś jest:-)

Ja natomiast leżę sobie w łóżeczku, piję kawę i czytam najnowszą książkę Camilli Läckberg.

Gdy pisałam ten słowa miałam 80 % pewności, że tego dnia, o tej porze, to właśnie będę robić. 20 % to nieprzewidziane okoliczności. Ale tfu tfu, na góry i lasy, na złe zwierzyny…….


Attention, attention!!

Today is my day! Basically, mutual, but in this respect, today we celebrate three different holidays and all of them concern me personally, so I can celebrate them three times! Fireworks!

 1. Offline Day – ok, this post apeeared today, and you can say it is not a day offline, but my Dear, I wrote it before Easter time and set the publication on May 3. So, at this moment, I am not on the other side of the screen (the other than yours :). Ha !! Such a WordPress clever!
 2. Asthma and Allergy Day – I do not have asthma but the allergy is as hell, so I celebrate! In addition, I am able to, because I cough much less than before. World is beatiful! A cought left probably for a short time, but I’m happy for the moment 🙂
 3. Day of the Sun – when I write these words I hope that it will be. Long-term forecasts ensure that it is to be. But you know what, even if not, we have to approach the topic more ontologically. It is, the entity, and as the entity it is…. somewhere:-)

So I’m probably in bed, drinking coffee and reading Camilla Läckberg’s latest book.

When I wrote those words, I had 80% certainty that on this day, at this time, I would be doing it. 20% for unforeseen circumstances. But „tfu tfu, for mountains and forests, for bad animals ……” (my wonderful spell :-).

41 myśli w temacie “Ogłoszenie/ Advertisement

 1. Dobrze, że astma daleko poza Tobą. A książka przeczytana i też fajowo nawet bez większych promieni słonka. Świętuj kochana, świętuj i znajduj powody do cieszenia, to lepsze od utyskiwania.

  Polubienie

  1. Ona nie jest daleko poza mną bo na szczęście jej nie dostalam. Ale nie wiem niestety czy nie jest przede mną. Lekarz pochwalił moje pluca więc mam nadzieję, że może sie usa uniknac. Chyba znowu pójdę na bicom.

   Polubione przez 1 osoba

 2. Jak to dobrze pomyśleć, że marzenia się spełniają. Moje rownież, tylko słoneczko nie wyszło, niestety, ale za to deszcz pokropił.
  Pozdrawiam

  Polubienie

  1. Wygrało!!:)) Słońca nie ma więc to jest te 10 %, Camilla przeczytana już wcześniej to drugie 10 % ale reszta się zgadza:)
   Poza tym wiecie, nie idzie się do pracy, więc i tak jest super:)

   Polubione przez 1 osoba

 3. Ja poświętuję w pracy, na razie uparte wróbelki drą się za oknem, bo słoneczko świeci. A choroba w domu się rozwija. Aż kot przyszedł i zmartwiony śpi w łóżku razem z tatą. Niech żyje 3 maja!

  Polubienie

     1. I am sure you know lol….. I am waiting now Tom as his mother working and today….

      But this is the most happiest hours for me…. i feel tired but happy as well…

      Kisses from Athens …. it is ready for raining!!!

      Polubienie

      1. I understand!!:) We do all mother’s and grandmother’s job, cleaning, cooking, taking care, and after that, tired and full of pain in our back – we are happy:)
       But I am happy also with a cup of coffe, and with good friends:)

       Polubione przez 1 osoba

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s