W drodze/ On th way

Poznań welcome to!!:-)

Ps. Jak to dobrze, że pojechałam. Podroż dzięki uprzejmości i w towarzystwie Grzegorza i Moniki z https://zasmakujwzyciu.pl/.

Dziękuję!!

A na #influencerlivepoznan jest cudownie! Relacja po powrocie, ale już teraz mogę napisać, że Oni (Prelegenci) są fantastyczni!! Nawet wystąpienie Roberta Biedronia mi się podobało, a jak wiecie (może), za politykami nie przepadam:-)

28 myśli w temacie “W drodze/ On th way

 1. Teraz na szybko piszę, że było super i polecam Ci taki wyjazd. Poznałam mnóstwo niesamowicie ciekawych ludzi. Warto zobaczyć, co oni potrafią zrobić biznesowo ze swoimi kanałami przekazu nawet jeśli ja sama prawdopodobnie pozostanę przy tym, co robię teraz:)

  Polubienie

 2. Miłej zabawy i zadawaj relacje – chciałam w tym roku pojechac, ale zorientowałam się trochę za późno i rejestracja mnie ominęła.
  Ciekawa jestem bardzo jak to wygląda w praktyce 🙂

  Polubione przez 1 osoba

    1. Długopis nie, dlatego, że ja zbieram tylko jeden konkretny rodzaj:) Tu były inne. Ale oprócz długopisów było mnóstwo innych, merytorycznych, atrakcji:)

     Polubione przez 1 osoba

       1. Było fantastycznie. Okazało się, że już kilka osób tam znałam, znałam też blogi niektórych prelegentów. Fajnie jest czasem porównać czyjąś działalność blogowo/influencerską z rzeczywistością.

        Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s