I wszystko jasne :-) /And all is clear :-)

20190901_1111487590936028570762295.jpg

36 myśli w temacie “I wszystko jasne :-) /And all is clear :-)

  1. A wcale nie wstyd! Ja nie byłam w wielu fajnych miejscach, które są blisko Lublina i też kiedyś uważałam, że „wstyd powiedzieć ale nie byłam”, a teraz mówię, „ok, nie byłam, ale może będę”:-)

   Polubione przez 1 osoba

   1. Ale ja już tyllle żyję. I po świecie jak Madera czy Azory chcę się ciągnąć, a w dużym polskim mieście nie byłam. Wierzę, że nadrobię

    Polubione przez 1 osoba

  1. Ja polecam, najfajniej jest jednak zwiedzać go latem, gdy na Starym Mieście pełno ogródków, a każdy weekend to jakaś atrakcja. Jeśli z dziećmi, to najlepiej przyjechać na Karnawał Sztukmistrzów:)

   Polubienie

  1. To świeży napis, postawiono go dopiero w tym roku, a stoi na Placu Litewskim, który od kilku lat jest wyłączony z ruchu ulicznego i stanowi kolejną przestrzeń po deptaku, tylko dla pieszych.
   Ja generalnie nie kocham się w tych wszystkich napisach, dowodach miłości, w Warszawie też jest na to moda, ale cóż, takie błyskotki przyciągają, zapadają ludziom w pamięć, są tłem do milionów selfie:))

   Polubione przez 1 osoba

  1. Pozdrowiłam!:)) Brama Grodzka w tym roku odzyskała kratę bronną (dobrze napisałam, nie „obronną”:-), która sprawia, że Brama jest rzeczywiście piękniejsza, ale z drugiej, trochę mnie przeraża. To dębowa krata, a więc bardzo ciężka, ważny prawie tonę!! Aż nie chce myśleć co by było, gdyby tak spadła…. Pod nią w każdy weekend przechodzi tysiące osób.

   Polubienie

    1. I właśnie Wasze zdanie, przyjezdnych, turystów, ludzie w przelocie zaglądających do Lublina, liczy się najbardziej. My Lubelacy nie jesteśmy obiektywni:)

     Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s