Z logiki byłam the best/ I used to be the best at logic

Piątek 13-ego

Skoro przez cały tydzień miałam niczym w piątek 13-tego, to czy w piątek 13-tego mogę liczyć na sielankę i rzyganie kolorową tęczą?


Friday the 13th

Since I had like at Friday the 13th throughout the whole week, does it mean that on Friday the 13th I can count on idyll and puking with a colorful rainbow?

29 myśli w temacie “Z logiki byłam the best/ I used to be the best at logic

 1. Jeśli przeżyłaś, znaczy nie było tak źle. Umówmy się… ziemi obiecanej nie zobaczysz, ale w każdej sytuacji trzeba znaleźć pozytywy, bo po coś taka historia jest, inaczej nie spędzałaby snu z powiek.
  Serdeczności

  Polubienie

  1. No kurde, ale ileż można!!:)))
   A tak poważnie, to ja tam wolę sielankowe klimaty w życiu, nie muszę czuć bagażu doświadczeń, żeby doceniać dobre chwile. Dlatego za cholerę nie wiem, po co ta historia.

   Polubienie

 2. Ja nie wierzę w przesądy, choć jakoś tak tego dnia było mi nieswojo;-) ale np. dla mojej koleżanki i kolegi dzień ten był bardzo radosny – dostali się na wymarzone szkolenie. Tak więc nigdy nie można mówić, że 13 musi być pechowy!!

  Polubienie

  1. Ja też nie wierzę, i dopiero jak już się stało, co się stało, uświadomiłam sobie, że to piątek 13-tego, który zawsze był dla mnie normalnym dniem, albo nawet całkiem miłym dniem. Ale to przecież przypadek:)

   Polubienie

 3. raczej nie możesz na to liczyć, ale jest pewna szansa, że stanie się to, na co liczysz, gdy przestaniesz na to liczyć…
  to tak działa, nie inaczej…

  mimo, że już wiemy, co się działo i stało przedwczoraj, to powyższy komentarz zachowuje swój sens odnośnie każdego przyszłego dnia, o który zapytasz…
  p.jzns 🙂

  Polubione przez 1 osoba

  1. A widzisz jak uniwersalne teksty piszę? 😉
   Zaletą tamtego tygodnia było to, że się skończył. No i miałam jedno bardzo sympatyczne spotkanie. Reszta niech się nigdy w życiu nie powtórzy!! Ale, skoro mam przestać liczyć… to przestaję!

   Polubienie

  1. To całe szczęście!!:))) U mnie przechodził gładko przez całe moje życie. Wiem, bo przecież za każdym razem jak się ten piątek spotka z trzynastką, wszyscy o tym mówią, a i media gadają o tym na okrągło:)) Ten piątek był więc dla mnie w jakimś sensie szczególny. Ale na szczęście minął!!:)

   Polubienie

  1. Brawo Ty!! Ja się wybieram za dwa tygodnie, choć termin mi się przesunął i pewnie będę już za bardzo zarośnięta:-) Jednak fryzjer to jak kosmetyczka, poprawia humor!

   Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s