W drodze do pracy / On the way to work

Czyż nie pięknie?

Isn’t it beautiful?

20191010_161355-784x16132133783387201718308.jpg

41 myśli w temacie “W drodze do pracy / On the way to work

   1. Czyli na przykład teraz jest ciepło. Ja chodzę w krótkim rękawku jest temperatura około 30 stopni może trochę mniej 25 zależy w południe zazwyczaj 30 stopni jest gorąco ale jest zimny wiatr zaczyna się epoka właśnie takich bardzo zimnych wiatrów drzewa dalej są zielone.z niektórych drzew opadają liście ale ogólnie dalej jest zielono. W grudniu pogoda jest taka sobie jest zimno ale nie spada oczywiście poniżej zera.Prawdziwe zimno zaczyna się styczeń luty wtedy rzeczywiście daje popalić ale śniegu nie ma, poniżej zera temperatura rzadko kiedy spada poniżej zera to mam na myśli tak – 5 -3 nie więcej.

    Polubione przez 1 osoba

    1. W Grecji jest całkowicie inny klimat niż w Polsce, jest bardzo duża wilgoć zarówno latem jak i zimą, zimą jeżeli jest wilgoć i jest tak przeraźliwie zimno jakiego w Polsce naprawdę nie doświadczyłam .Przy minusowych temperaturach po prostu choćby nie wiadomo ile ubrań na siebie nałożyć dalej człowiekowi jest zimno ale nie ma mrozu ale to oczywiście styczeń luty tak jak mówiłam.

     Polubione przez 1 osoba

    2. -5 to ja jestem w stanie znieść. Zawsze się zastanawiam, dlaczego ja, ciepłolubna osoba, urodziłam się w kraju, w którym przez 8 miesięcy jest brzydko:-)?
     To co opisujesz, wydaje się super, taką pogodę rozumiem!:)

     Polubienie

  1. Cudownie szeleszczą!:)) A w weekend byłam w Łazienkach i było tak słonecznie, że można było się bawić rzucaniem liści. Dorośli bawili się jak dzieci! (czytaj: Beata bawiła się jak dziecko).

   Polubienie

    1. Bo to cudne miejsce, ale zatłoczone, niestety… Jak wszystkie popularne miejsca w Polsce… Mam stamtąd kilka zdjęć, może je gdzieś pokażę. Pozdrawiam Cię.

     Polubione przez 1 osoba

        1. Nie, raczej myślałam o drugim blogu, ale o bardziej luźnej tematyce. Na swoją stronę niestety mnie nie stać. Dlatego preferuje darmowe rozwiązania.

         Polubienie

          1. Pewnie tak, a ja chyba będę zmuszona założyć drugiego bloga i pisać go jakby dalej, tak, aby był on dalszą wersją mojego bloga 😉

           Polubione przez 1 osoba

          2. Dokładnie. Pojemność bloga jest duża tutaj ale nie wiadomo czy platrofma się utrzyma. Mam nadzieję. Bo blog na onecie nagle zamknięto…

           Polubienie

          3. Blog na Onecie zamknięto, ale Onet nie specjalizował się w takich platformach, więc sądzę, że nie chcieli już tego ciężaru odpowiedzialności. Podejrzewam, że to był pomysł ot tak, ale się przyjęło i rozhulało. Tymczasem trzeba było zabezpieczać serwery, ciągle dbać o zaplecze techniczne. WordPress specjalizuje się właśnie w tym, więc liczę na to, że jednak blogi tak szybko nie znikną. Nie wiem, czy potrafiłabym „przerzucić się” na coś innego:)

           Polubione przez 1 osoba

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s