Nie wiem, nie znam się, nie orientuję się, zarobiona jestem / I am very busy

W zasadzie to tylko tyle jestem w stanie dzisiaj napisać.
I to już tak od tygodnia!
Sorrryyyy:-)


I’m very busy.
And basically that’s all I can write today.
Basically, I’ve been able to do that for a week!

Sorrryyyy 🙂

45 myśli w temacie “Nie wiem, nie znam się, nie orientuję się, zarobiona jestem / I am very busy

 1. Uważam, że nic nie musisz, wrzuć na luz. Kto powiedział, że musisz napisać post długi, czy krótki dziś. Za tydzień też jest dzień. Jesteś zapracowana, to nie siedź na blogach, tylko odsypiaj, regeneruj siły. Nie bądź jak te kury zadaniowa. Czas robienia na siłę i z musu minął…
  Serdeczności zasyłam

  Polubione przez 1 osoba

  1. Akurat blogi lubię, lubię wiedzieć co się u Was dzieje, lubię czytać co tam w trawie piszczy:-) Wiesz, tak być na bieżąco. Ale też i odespałam dzisiaj, wstałam o 9!! Obudził mnie pies, bo jakiś bezczelny ptak usiadł na parapecie:)) Cudny dzień, pełny nicnierobienia. Z wyjątkiem obiadu:)

   Polubienie

  1. Weekend przebiega bardzo spokojnie, na luzie. Ach jak ja tak czasem lubię:) W wakacje uwielbiam gdzieś gonić, coś oglądać, wychodzić z domu. Ale jesienią fajne jest wyciszenie.

   Polubienie

  1. Mam zamiar jutro spać tyle, ile organizm sobie zażyczy:-) Co pewnie oznacza, że wstanę o 6.30, bo on jest strasznie złośliwy i w wolne dni potrafi się obudzić tak jak w ciągu tygodnia i koniec. 🙂

   Polubienie

    1. No i na to liczę. Właśnie zasiadłam do kompa i mam zamiar posiedzieć tu dotąd, aż nie poodwiedzam Waszych blogów, nie zrobię porządku we własnym blogu i może nawet napiszę notkę…. o! Więc jutro będę spać do południa!:)))

     Polubione przez 1 osoba

  1. Mamy bardzo ważny projekt, który musi być uruchomiony w najbliższym czasie. Najpóźniej 1 stycznia 2020. Nie ma mowy, żeby przesunęło się choćby o 1 dzień, więc robimy co możemy. Przez to wszystko (plus różne dodatkowe kwestie natury rodzinnej) jestem psychicznie bardzo zmęczona. Ale z drugiej strony czuję, że robię coś fajnego, mądrego, pożytecznego. Bo to taka platforma dobra publicznego:-) Więc jednocześnie i radość i zmęczenie. Dlatego ok, trochę się skarżę, ale tylko tak na 50 %:-)

   Polubione przez 2 ludzi

    1. Oj tak. Tak naprawdę to pracując przy tej platformie nie męczę się w ogóle. Ale potem przychodzę do domu i okazuje się, że nie mam ochoty odpalić komputera. Bo jest przesyt. Niemniej jednak masz rację, przyjdzie czas na odpoczynek:)

     Polubione przez 1 osoba

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s