21 myśli w temacie “Żeby nie było tak strasznie serio / Let it not be so serious :-)

 1. Lepiej aby go w Polsce nie było, bo mimo szczerych zapewnień, że jesteśmy przygotowani, to uważam, że i tak szpitale nie są gotowe do przyjęcia chorych z tym schorzeniem. No, może te w dużych miastach tak, ale nie w małych powiatowych mieścinach. Szkoda tylko, że w mediach tak panikują, bo to nikomu nic dobrego nie daje jedynie nerwy podnosi.

  Polubione przez 1 osoba

  1. Iva, przepraszam, ale Twój komentarz wpadł w spam i dopiero dzisiaj zobaczyłam, że w ogóle jest. Dlatego dopiero teraz odpowiadam. Masz rację, lepiej żeby nie było wirusa i tej ilości zachorowań, bo kurde będzie tak, jak teraz jest we Włoszech. A jest tragicznie. Może ten scenariusz się nie spełni u nas. Na to liczę.

   Polubienie

  1. Wszystkie wiadomości, na każdym kanale zaczynają się od tematu koronawirusa. Ja to nawet rozumiem, przecież tak naprawdę to my nie chcemy tego koronawirusa u siebie. Jednak byłoby dziwne, gdyby nie dotarł do Polski.

   Polubienie

  1. Konkrety to są, tylko na szczęście jeszcze nie dotyczą naszego kraju. Ale nie ukrywajmy, Polska nie ma takich zasobów finansowych, żeby przetrwać pandemię bez problemów. Mamy za mało karetek w normalnej sytuacji, a co mówić, jeśli ludzi zaczną nagminnie chorować z powodu tak zaraźliwego wirusa?

   Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s