Cena ludzkiego życia / The price of human life

Dzisiaj przed sejmem demonstracja grupy Falun Gong przeciwko łamaniu praw człowieka. Czytając o tym ugrupowaniu dotarłam do filmu, który jakiś czas temu emitowano również w Polsce, wrzucam link poniżej, może ktoś z Was będzie chciał go obejrzeć. Opowiada o tak strasznym, przerażająco smutnym i przygnębiającym zjawisku w Chinach, że Covid-19, to przy tym pikuś.

Jakikolwiek komentarz z mojej strony wydaje się zbędny.


Today, a Falun Gong demonstration against human rights violations in front of the Seym. Reading about this group, I found a film (Human Harvest) that was also broadcast in Poland some time ago, maybe one of you will want to watch it. It’s about such a terrible, frighteningly sad and depressing phenomenon in China that Covid-19 is a piece of cake.

My comment is superfluous..

14 myśli w temacie “Cena ludzkiego życia / The price of human life

 1. Ciężki film i temat ciężki. Nie rozumiem dlaczego tak trudno jest ludziom zaakceptować czyjeś wybory w kwestii wiary? I jak mogą tak daleko posunąć się dla zdobycia pieniędzy? W takim kraju to i wirusa mogli dawno temu spreparować, ale i nie tylko wirusa, bo i szczepionkę.
  Jestem wstrząśnięta 😦

  Polubienie

   1. Ale, że ci ludzie… sprzymierzeńcy, gestapowcy… wszyscy stracili rozum 😦
    Mimo wszystko dziękuję za film, żyłam w nieświadomości, tak ździebko egoistycznie. Chiny nie przestają mnie zaskakiwać.

    Polubienie

    1. I mnie…. jestem w szoku, po obejrzeniu tego filmu. Hebius napisał, że jak czegoś jest dużo, to nie ma wartości. Może rzeczywiście takie podejście do życia mają kraje o największym zaludnieniu? Jednak mimo wszystko nie mogę sobie tego wyobrazić. No i zawsze zastanawiam się, czy gdyby tym ludziom w jakiś cudowny sposób, dano inne życia, inne okoliczności – czy zmieniłoby się również ich podejście?

     Polubienie

  1. Puenta w punkt. To jest po prostu taka komercjalizacja populacyjna albo populacji. Straszna i okrutna, a w przypadku krajów gęsto zaludnionych niestety mocno zakorzeniona.

   Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s