Szybki wpis/ Quick blog post

Bo tyle się dzieje, że nie nadążam:-)

W sobotę wydaliśmy córkę za mąż, w pracy od momentu powrotu z urlopu jest szaleństwo. Wieczorami padam ze zmęczenia, nie mam czasu na czytanie książek, ani nawet na oglądanie kolejnego sezonu „The 100”:-)

Wydałam córkę za mąż, ale to na razie tylko cywilny, wiecie, spełniliśmy połowę z tego: „Oddajcie cesarzowi, co cesarskie, a Bogu, co boskie”. Druga połowa po Covidzie. Nie chcemy kolejnego wesela w stresie i maseczkach.

Bo chyba pisałam o tym, że byłam w lipcu na weselu i potem przez 2 tygodnie tylko słuchałam, czy coś mnie nie zaczynam boleć?:-)

Najbliższy weekend zapowiada się spokojnie, chyba że rezonans magnetyczny, który mam mieć jutro wieczorem wykaże jakieś zmiany. To wtedy przestanie być spokojny, bo zacznę się denerwować.

Ale póki co jest ok, czego i Wam życzę:-)


Because there is so much going on that I can’t catch up 🙂

On Saturday, we married off our daughter, it is crazy time at work from the moment we come back from vacation. In the evenings I’m tired, I don’t have time to read books or even watch the next season of „The 100” 🙂

We have got our daughter married, but it is only a civil one for now, you know that it would be legal 😉 So we did half of the: „Render to Caesar the things that are Caesar’s; and to God the things that are God’s”. The other half after Covid. We do not want another wedding under stress and masks.

Because I think, I wrote about the fact that I was at a wedding in July and then I was checking for 2 weeks, if I am not starting to be ill? 🙂

This weekend is predicting to be quiet, unless the MRI get me stress.

But so far it’s ok, which I wish you too 🙂

35 myśli w temacie “Szybki wpis/ Quick blog post

 1. Congrats on the civil marriage of your daughter! I hope you are ok. Please take care and I am sure once Covid is less rampant, you will have a lovely wedding celebration for your daughter and son in law

  Polubienie

  1. Thank you very much!! Yes, we have to wait so as not to unnecessarily provoke disease.It is true that you can get infected anywhere, but the less risk, the lower the chances 🙂
   I was at one wedding this year, I will write a note about it because it was interesting.

   Polubienie

 2. Wszystkiego dobrego dla Młodej Pary. 🙂 Jest to jakieś rozwiązanie, teraz niby dużo ludzi robi wesela, ale po co się denerwować.
  I życzę dobrych wyników!
  Rezonans ostatnio miałam kolana i to był w sumie ludzik, tylko trzeba było pilnować, żeby nie ruszać i chyba dali mi słuchawki, bo ta maszyna głośna. Jak byłam dzieckiem prześwietlali mi głowę i coś jeszcze tomografem, ale strasznych wrażeń pamiętam tylko to, jak chcieli założyć wenflon do podania kontrastu. 😉

  Polubienie

 3. Wszystkiego dobrego dla Młodych na nowej drodze życia❤
  Powiem ci że rozważamy z niemężem cichy ślub bez gosci i calej tej weselnej otoczki. Ale boje się oburzenia w rodzinie i pracach.

  Polubienie

    1. To prawda, ja też się trochę obawiam, że ten cywilny jest, więc kościelny zostanie odsunięty w czasie, a po długiej przerwie to jakoś tak dziwnie robić huczne wesele, prawda?:-)

     Polubienie

  1. Dziękuję!!: -) Ooo, dziękuję Ci za te zdjęcia, już lecę oglądać. No tak, nie miałam czasu ani czytać ani pisać. Ale mam nadzieję, że teraz znowu trochę oddechu złapię:)

   Polubione przez 1 osoba

  1. Dziękuję pięknie!! Pozdrawiam serdecznie!!
   PS. W lasach pełno grzybów, ja wróciłam do codziennej pracy, więc teraz trzymam znowu rękę na pulsie i wypatruję w sklepach kurek:-)

   Polubienie

  1. Dziękuję ślicznie!!:))))))
   Jejku to wszystko było takie szalone, że szok! Bo oni nagle zdecydowali, że jednak cywilny to teraz, ale powiem Ci, że sami wszystko zorganizowali! I lokal znaleźli. Takie fajne miejsce, włoskie klimaty, pyszne jedzenie. My – rodzice, myśleliśmy, że wszystko odbędzie się za dwa lata, kiedy już będziemy Covid-free:)) Ale w sumie, może dobrze, że tak zdecydowali, kto to wie, czy ten świat będzie jeszcze kiedykolwiek Covid-free….

   Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s