Messenger – update

Dałam się wkręcić jak dziecko. Rano ktoś puścił kaczkę dziennikarską, że Orlen kupuje Messengera, ja napisałam notkę, a teraz tamtej informacji już nie ma. Magia Twittera:))) Zawsze staram się solidnie sprawdzić źródło, a dzisiaj rzeczywiście nie drążyłam za bardzo. Ale potwierdzam komentarz Ms. Blond, kilka dzienników Orlen rzeczywiście kupił. Dziękuję autorowi bloga W ostateczności za pytanie, pewnie dalej żyłabym w tym matrixowym przekonaniu, że to prawda:-)

Z drugiej strony, biorąc pod uwagę wiadomość (Zet Biznes), że Orlen będzie sprzedawał hot-dogi w kioskach ruchu, to może i ten Messenger byłby możliwy:-)

Ale tak na marginesie, to po co byłby Orlenowi Messenger, po co mu własne wydawnictwa?

In the morning, someone let go of the fake news that Orlen is buying Messenger, now this entry is no longer available. The magic of Twitter :))) But I confirm Ms. Blond’s comment, Orlen actually bought a few dailies. Thank you to the author of the blog W ostateczności, for the question, I would probably still live in this matrix belief that it is true 🙂
On the other hand, considering the news (Zet Biznes) that Orlen will be selling hot dogs in traffic kiosks, maybe this Messenger would also be possible 🙂
But by the way, what would Orlen Messenger need, why he needs his own press?

22 myśli w temacie “Messenger – update

 1. Nie trzeba kupować messengera, prościej kupić informacje od facebooka, oni raczej nie mają problemu z udostępnianiem. 😉 Tajne rozmowy tylko przez szyfrowane komunikatory. 🙂
  Ale Dziennika Zachodniego żal, zawsze był w miarę wyważony, ciekawe, co teraz…

  Polubienie

  1. Dziennik Zachodni… Kiedy to było… I jeszcze Kronikę Beskidzką kupowałem. Jakoś mimo zamieszkiwania zachodnich rubieży Małopolski, nigdy nie było mi po drodze z Gazetą Krakowską czy Dziennikiem Polskim.
   A komunikatory i rozmowy są tajne, póki nikt (poza samymi korespondetami) nie dba o ich bezpieczeństwo 😉

   Polubienie

   1. Ja kiedyś lubiłam przeglądać np. Rzeczpospolitą, a zaraz potem Wyborczą. Miałam ubaw porównując te same treści. Dzisiaj tak jest z telewizją.
    Ale sądzę, że dobrze jest obejrzeć np. wiadomości w dwóch różnych stacjach, żeby móc wyrobić sobie swój własny osąd.

    Polubienie

   1. Dzięki za to pytanie. Zmusiłeś mnie do sprawdzenia i okazało się, że popełniłam klasyczny błąd. Gdybym była dziennikarką, wyleciałabym z pracy:-)
    Z drugiej strony, jak czytam, że Orlen będzie sprzedawał hot-dogi w kioskach ruchu, to i ten Messenger byłby możliwy:-)

    Polubione przez 1 osoba

       1. My mamy teraz taką jazdę bez trzymanki. Z jednej strony Covid – więc radości nie ma, z drugiej – obserwacja polskiej rzeczywistości – radości nie ma. A jednak jest tyle absurdu, że tu rzeczywiście można poszaleć.

        Polubienie

   1. Ja myślałam ze wiesz ze to żart, faktem jest ze kupili jakaś gazetę o dośćantyrzadowej retoryce żeby jak uciszyć. Messenger jest Facebooka Orlenu długo na to nie będzie stać 😍😍😍

    Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s