O tym i o tamtym / About this and that

Wszystkiego dobrego w Nowym Roku!!

Bardzo dziękuję za zainteresowanie moją nieobecnością, rzeczywistość mnie trochę przerosła, potem przystopowała i dosyć sugestywnie pogroziła paluszkiem. Musiałam ulec. Ale w związku z tym, nie zauważyłam kolejnej blogowej rocznicy. Przypomniał mi dopiero WordPress informacją, że jestem na tej platformie już trzy lata.

Powiem Wam, że te trzy lata minęły niewiadomo kiedy, ale przecież blogować zaczęłam 12 stycznia 2007 roku. Dokładnie pamiętam tamten dzień, mnie sprzed 14 lat i moje spojrzenie na świat. Dzisiaj mam poczucie, jakbym przeniosła się w jakąś alternatywną rzeczywistość. że to teraz, to nie moje życie.

Ale koniec o smutkach!!

Bo rzeczywiście mieliście rację w swoich komentarzach, kiedy napisałam o najpiękniejszym prezencie świata.

Zostałam babcią!❤❤❤❤

Happy New Year!!

Thank you very much for your interest in my absence, the reality overwhelmed me a bit, then stopped and wag her finger quite suggestively. I had to give in. But because of that, I missed another blog anniversary. WordPress reminded me that, sending the information that I have been on this platform for three years.

I will tell you that these three years have passed, it is unknown when, but I started blogging on January 12, 2007. I clearly remember that day, me 14 years ago and my view of the world. Today I feel as if I have moved into some alternative reality, it’s not my life now.

But no more sorrows !!

Because you were really right in your comments, after my note about the world’s most beautiful gift.

I became a grandmother! 

31 myśli w temacie “O tym i o tamtym / About this and that

 1. Nie wiem dlaczego przy komentarzu w następnej notce, nie chce mi go zapisać tylko wykazuje błąd, żądając podania maila i nicku

  Polubienie

 2. To, że zostałaś babcią zaskoczyło mnie, bo Twój blog łączyłam z 30 letnią kobietą, lubiąca rower, fotografię itd. Ale może zbyt rzadko czytywałam Cię i stąd ten mylny osąd. Tak czy inaczej, wspaniale rozpoczął się dla Waszej rodziny ten rok, zatem gratulacje dla najmłodszego po najstarszego członka familii. Pozdrawiam.

  Polubienie

 3. Gratulacje babciu. Wspaniały mały człowiek. Ostatnio moja 38 letnia koleżanka została babcią. Jest zachwycona wnuczką. A ja mam 6 letniego syna. Będe naprawdę starą babcią jak już nią zostanę😄

  Polubienie

  1. Dear, I’m so sorry I missed to do the translation. I’ll fix it soon. Indeed, I had a break for health reasons, but also because I became a grandmother and I was carried away by new responsibilities. Thank you for your wishes, I will try to be the best grandma in the world. 🙂
   Kisses!!

   Polubione przez 1 osoba

  1. Dziękuję ślicznie!:)) Tak więc widzisz, moje zdrowotne sprawy, Nowy Rok, potem narodziny dzidziusia i całkiem sporo codziennych problemów sprawiło, że zamilkłam. Ale wracam:-)

   Polubione przez 1 osoba

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s